Koniec Ligi Typera

Za nami koniec IV edycji Ligi Typera. Tym razem w zabawie regularnie uczestniczyło około 120 osób. Tradycyjnie przygotowaliśmy nagrody dla najlepszych. Gratulacje dla zwycięzcy, Vasyllo666, który w poprzedniej edycji zajął drugie miejsce.

Zabawa w typowanie wyników przyjęło się na naszej stronie. W rundzie wiosennej przeliczyli się i gubili punkty szczególnie ci, którzy byli przekonani o zwycięstwach Broni. Ten kto typował sercem, przegrywał. Punktowali najczęściej realiści i ci, którzy troszkę znają się na piłce. Oczywiście do wszystkiego potrzebne jest odrobina szczęścia.

Tym razem nie udało się zwyciężyć dwukrotnemu mistrzowi o nicku bogdanysy, który do ostatniej kolejki był w czołówce tabeli.

Wygrał vasyllo666. O ile nam wiadomo pan Robert jest z Garbatki Letnisko i już w poprzedniej edycji zajął drugie miejsce. Wielkie gratulacje.

Drugie miejsce wywalczył RKS1926, który w ostatniej kolejce zdobył 12 punktów i rzutem na taśmę wskoczył na podium. Warto dodać, że ten gracz przegapił jedną kolejkę, a mimo to zaliczył doskonały wynik.

Trzecią lokatę zajął KraqSS, również kibic Broni Radom, mieszkający na co dzień w Krakowie.

Poniżej przedstawiamy nagrody o jakie walczyli typerzy


I NagrodaKLUBOWA KARAFKA, + koszulka Broni (T-shirt) + ZAPALNICZKA BENZYNOWA


II nagrodaDUŻY ZEGAR BRONI + szalik klubowy (do wyboru) + koszulka Broni ((T-shirt)).


III nagrodaMAŁY ZEGAR BRONI + szalik klubowy (do wyboru).

Jesienią rozpoczynamy piątą edycję naszej zabawy. Zapraszamy już teraz. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem prawa do nagrody nie mają członkowie zarządu klubu oraz admini strony Broni Radom.

Nagrody są do odebrania w klubie od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 16. Zwycięzców prosimy o podanie danych w ciągu 7 dni na adres admin@bronradom.pl Prosimy o wysłanie maila ze skrzynki podanej przy rejestracji w Lidze Typera.

PODOBNE WPISY