Lepszy wynik niż gra

BROŃ RADOM - GRANAT SKARŻYSKO KAMIENNA 2:1 (1:1).
Bramki: Nowosielski 37, Sałek 60 - Kowalski 8.

Broń: Wnukowski (46 Radczenko) – Krukowski (46 Rdzanek), Wichucki (75 Kupiec), Gorczyca, Derbich, Leśniewski (65 Nogaj), Bouchniba (46 Titunin), Sałek, Bojek (46 Książek), Nowosielski (75 Stefański), Marczak.
W kolejnym meczu sparingowym piłkarze Broni grali z Granatem Skarżysko - mistrzem III ligi świętokrzysko - małopolskiej.
Znowu w meczu nie zagrała dwójka obrońców, Mikołaj Skórnicki i Paweł Ankurowski. Wynik spotkania jest znacznie lepszy niż gra. Goście mieli co najmniej cztery świetne okazje do zdobycia gola. Po przerwie poprzeczka uratowała naszą drużynę przed stratą gola.
CZYTAJ DALEJ


Przed przerwą nasz zespół miał sporo szczęścia, bo Granat zagrał nieskutecznie. Bron wykorzystała swojuą jedną okazję, gdy po zagraniu Michała Bojka, Piotr Nowosielski trafił do siatki. Chwilę wczesniej ładnym dośrodkowaniem popisał się testowany Łukasz Derbich, piłka pprzeszłą wzdłuż linii bramkowej, ale nikt zdołał jej skierować do siatki.

Po zmianie stron również Granat miał kolejne dwie dobre okazje, a to Broń po rozegraniu rzutu wolnego podwyższyła rezultat, Jeszcze w końcówce, kiedy na placu gry pojawili się młodzi zawodnicy, dobrą okazję miał Piotr Stefański, ale strzelił za lekko, w środek bramki.

Na uwagę zasługuje debiut w seniorskim zespole Wiktora Kupca – syna byłego piłkarza i trenera naszej Broni – Artura.

Dobrze wypadł testowany Derbich i trener Dziubiński po meczu przyznał, że chciałby, aby zawodnik pozostał w Broni. Teraz wszystko zależy od jego rozmów z zarządem klubu.

W środę rozegrany zostanie jeszcze jeden mecz kontrolny. Broń zagra na dwie jedenastki z Avią Świdnik. Będzie to bardziej luźna gra kontrolna, bez ryzyka. W sobotę 9 sierpnia ligowa inauguracja w Wieluniu.

Wkróce zdjęcia z meczu

PODOBNE WPISY