Ligowy raport. Co słychać u rywali?

W miniony weekend większość naszych ligowych rywali wyszła na boiska, aby rozegrać mecze sparingowe. Dla niektórych były to już drugie sparingi, inni tak jak Broń, zagrali pierwsze mecze. Będziemy starali się co kilka dni pisać o tym co dzieje się w innych klubach naszej ligi!

Mazovia Mińsk Maz – Pilica Białobrezegi 0:1
Jedyną bramkę zdobył Kamil Hernik w 35 min. W ekipie z Białobrzegów nie zagrali kontuzjowani Daniel Witak, Adrian Karasek i Mateusz Jaworski. Nie mógł też wystąpić golkiper, Sebastian Przyrowski. Jednym z testowanych zawodników był junior ze Znicza Pruszków.

GKS Bełchatów – Mszczonowianka Mszczonów 4:1
Gola dla zdobył Marcin Gregorowicz.
Mszczonowianka po 30 minutach przegrywała już 0:3 z drugoligowcem. W ekipie z Mszczonowa testowano trzech nowych graczy, ale ich nazwisk na razie nie podano.

Mazur Karczew – KS Warka 8:0
Imponująca gra i imponujący wynik zespołu z Karczewa. W drużynie zagrał jeden nowy zawodnik. Nie mogli za to wystąpić: Dąbkowski (kontuzja), Anusiewicz i Trzaskowski (przeziębienia).

Mazowsze Grójec – Oskar Przysucha 2:1
Bramkę zdobył Przemysław Śliwiński
W Oskarze zaszło sporo zmian zimą. Odeszło czterech graczy, testowani byli między innymi zawodnicy LKS Promna, a także dwaj Ukraińcy i dwaj gracze z Afryki. Z kolei w Mazowszu zagrał Paweł Wysocki, obrońca Sparty Jazgarzew.

Energia Kozienice – Jodła Jedlnia Letnisko 5:2
W kozienickiej ekipie testowano dwóch zawodników z Luleszczyzny – Piotr Banach z MKS Ryki i Mateusz Baranowski z Wisły II Puławy.

Sparta Jazgarzew – Wilga Garwolin 4:1
Mecz dwóch naszych rywali, którzy już na początku wiosny zagrają z Bronią. W czwartek Wilga zagrała też z zespołem juniorów CLJ Escolą Varesovia, padł remis 3:3.

Błonianka Błonie – Pelikan II Łowicz 2:1
W ekipie Błonianka nastąpiła zmiana trenera. Nowy szkoleniowiec Konrad Kucharczyk miał do dyspozycji 24 zawdoników. Z klubu odszedł Michał Szkutnik. Po okresie wypołżyczenia wrócili trzej zawodnicy – Michał Ocipka, Łukasz Ochocki i Ernest Kozłowski.

MKS Piaseczno – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1
W ekipie z Piaseczna, 45 minut zagrał Zbigniew Obłuski, jesienią zawodnik Broni.

Zamłynie Radom – Drogowiec Jedlińsk 0:5
Do 63 minuty był wynik 0:1 i Zamłynie nieźle sobie radziło. Potem posypały się gole dla Drogowca. W zespole z Jedlińska zagrał Michaił Koriażnow, Ukrainiec z Ursusa i Kuba Mędrzecki, młody zawodnik Iskry Gózd.

Perła Złotokłos
Drużyna wygrała halowy turniej, w finale pokonując MKS Piaseczno.

Naprzód Skórzec
Klub szuka transferów…przez internet. Na stronie opublikowano ogłoszenie, że można zgłaszać się do drużyny, jeśli „masz w sobie ducha rywalizacji i trochę piłkarskich ambicji”.

LKS Promna
Zespół nie zebrał się na sparing z Pilicą Nowe Miasto. Niemniej trener Marcin Sikorski na łamach Echa Dnia zapowiadał, że Promna wystartuje w rozgrywkach.

PODOBNE WPISY