Małe derby dla rocznika 99

To były prawdziwe wielkie derby. Dziś w meczu radomskiej ligi żaków zmierzyły się drużyny Broni 1998 i Broni 1999. Górą byli podopieczni Sebastiana Starobrata (rocznik 99), którzy pkonali 5:4 rok starszych kolegów. Był to oficjalny ligowy debiut trenerski Roberta Rogali.

BROŃ 1998 - BROŃ 1999 4:5

ZDJĘCIA TUTAJ

O takim meczu jak dzisiejszy mówi się, że było w nim wszystko i nie jest to przesada. Świadczy o tym zmieniający się wynik: w peirwszej kwarcie prowadzenie objęli zawodnicy Broni”99, później 1:1, 2:1 dla „99, 2:2, 3:2, 4:2 i kiedy wydawało się, że zwycięstwo już zapewnili sobie podopieczni trenera Starobrata, chłpcy w rocznika „98 zdołali wyrównać. Decydująca bramka padła z karnego w doliczonym czasie gry.

To był ogromnie emocjonujący mecz z trzema bramkami z połowy boiska, ale i ze świetnymi inetrwencjami bramkarzy. Była w nim walka o każdą piłkę, ale i wielkie emocje na widowni- sędzia musiał kilka razy uspokajać rozemocjonowanych widzów. Po meczu wielka radość zwycięzców i prawdziwe łzy pokonanych. Wielkie gratulacje dla obu drużyn za ten mecz- Broń może byc dumna z takich piłkarzy.