Mamy to! Broń mistrzem południowej grupy!

Znicz II Pruszków - Broń Radom 0:5 (0:3)
Imiela 11, 39, Czarnecki 21 z karnego, 62, Nowosielski 53. 

Piłkarze Broni nie mieli większych problemów i wygrali w Pruszków., Na jedną kolejkę przed końcem nasz zespół zapewnił sobie prawo gry w barażu o trzecią ligę. 23 czerwca zagramy na wyjeździe z mistrzem grupy północnej, a 27 czerwca u siebie.
Broń: Młodziński - Korcz, Wojciech Kupiec, Kventsar, Wicik, Leśniewski (74 Więcek), Sala, Imiela, Nowosielski (81 Niemyjski), Putin, Czarnecki.
ZAPIS RELACJI LIVE TUTAJ

Więcej w rozwinięciu

O samym meczu nie ma co się rozpisywać. Znicz zagrał młodym składem i mnie doświadczeni piłkarze byli tylko tłem dla dobrze grającej Broni.
Cieszy fakt, że nasz zespół nie zlekceważył przeciwnika. Na nasze potknięcie liczyły ekipy Mazura i Pogoni, dlatego nasi zawodnicy chcieli już w sobotę wygrać i zapewnić sobie pierwsze miejsce.
Już od pierwszych minut groźnie było pod bramką gospodarzy. Duży postrach w szeregach miejscowych siał Adam Imiela, a wtórował mu Kamil Czarnecki. Zresztą cały zespół trzeba pochwalić za postawę w tym meczu.
– Cieszymy się, bo przez cały rok wykonaliśmy kawał ciężkiej pracy. Teraz mamy dwa tygodnie, aby solidnie przygotować się do meczów barażowych – powiedział trener Artur Kupiec.

Wkrótce wideo i zdjęcia.