Mecz z Legią szczególny dla niektórych

W środę, o godz. 18 nasza drużyna zagra z rezerwami Legii Warszawa. Co ciekawe wspólnych mianowników ze stołecznym zespołem nie brakuje. Kilku naszych zawodników w przeszłości grało w Legii. Również trener Mikołaj Łuczak, zanim trafił do Broni, pracował z "Legijną" młodzieżą. Mamy nadzieję, że to dodatkowa motywacja, aby zagrać przypomnieć się z jak najlepszej strony.

Trener Mikołaj Łuczak pracował w Stali Rzeszów, Lechii Tomaszów, ale sporo czasu spędził też na pracy w Legii. Oczywiście pracując w Rzeszowie i Warszawie z młodzieżą. Zna tajniki pracy w klubie z Łazienkowskiej, z pewnością zaciągnął też sporo wzorców.
NIedawno debiut w Broni i pierwsze trafienie zaliczył 18 letni Hubert Derlatka. To wychowanek Huraganu Wołomin, ale całą swoją juniorską karierę zawdzięcza właśnie Legii. To właśnie  rezerwach debiutował w trzeciej lidze.
Michał Kielak pochodzi z Warszawy, ale z Legią (z tą z Bemowa) związany był na początku swojej przygody z futbolem.
Wychowankiem Legii jest Piotr Goljasz, choć potem grał tez w juniorach Znicza Pruszków i Stali Mielec.
W sezonie 2016/17 jako utalentowany junior Broni, Kamil Kumoch trafił do juniorów Legii na dwa sezonu. Potem przeszedł do Motoru Lublin.
Bartosz Olszewski chociaż jest wychowankiem Wigier Suwałki, to Legii Warszawa zawdzięcza najwięcej. Spędził w tym klubie sześć lat.