Minął tydzień. Strzelali Radomiakowi

Za nami kolejny futbolowy weekend. Przeanalizowaliśmy od szczebla centralnego do niższych lig występy wychowanków Broni Radom i byłych zawodników naszego klubu. Ostatnie kolejki utkwią nam w pamięci z powodu strzelania goli do siatki Radomiaka. W trzeciej lidze trafiał Bartłomiej Kalinkowski (na zdjęciu), a w klasie okręgowej Szymon Pilarek.

I liga
* Jakub Chrzanowski (Miedź Legnica) oraz Adrian Dziubiński (Pogoń Siedlce) nie zagrali w ostatniej kolejce. Łukasz Jamróz (Stomil Olsztyn) zagrał 45 minut w meczu z Olimpią Grudziądz. Dostał żółtą kartkę

III liga

Bartłomiej Kalinkowski (Legia II Warszawa) zagrał 90 minut w meczu z Radomickiem Radom. Zdobył gola z rzutu wolnego

* Paweł Młodziński i Arkadiusz Osiewicz (Pilica Białobrzegi), zagrali w meczu ze Startem Otwock 2:1. Oziewicz zmieniony w 87 minucie. Gola dla Startu zdobył wychowanek Broni, grający trener – Bartosz Bobrowski.


IV liga

* Maksym Kobylarczyk, Kamil Czarnecki (obaj Szydłowianka), zagrali w meczu wyjazdowym z Victorią Sulejówek (2:1). Kobylarczyk zmieniony w 87 min. Czarnecki zdobył drugą bramkę w 42 min.

* Piotr Budziński (Energia Kozienice) pojawił się na boisku w 89 min meczu z Żyrardowianką 1:0.

* Bartłomiej Książek (Oskar Przysucha) zagrał 81 min w wyjazdowym meczu ze Zwolenianką 0:0

* Daniel Złoch, Michał Majos (Mazowsze Grójec) zagrali w meczu z Okęciem Warszawa 5:0. Złoch zdobył gola na 3:0.

Cezary Zieliński, Wiktor Kupiec, Tomasz Bartosiak – zagrali po 90 minut w meczu z Mszczonowianką Mszczonów 1:0.

Klasa Okręgowa

Michał Modzelewski (Jodła Jedlnia) 90 minut w meczu z Oronką Orońsko 3:1. Jedyną bramkę dla Oronki zdobył Patryk Zybura.  

* Piotr Wróblewski, Mateusz Midziołek, Michał Trojanowski, Szymon Pilarek, Marcin Szajnowicz, . – wszyscy Iłżanka Kazanów – zagrali w meczu wyjazdowym z Radomiakiem Radom 1:0. Jedyną bramkę zdobył Pilarek w 17 min. Na początku meczu koszmarnej kontuzji kolana nabawił się Midziołek i w tej rundzie raczej już nie zagra.

* Mariusz Witaszek 90 min, Oskar Bawor (Polonia Iłża) 81 min w meczu z Prochem Pionki (2:0). W zespole z Pionek po 90 min Adrian Pryciak i Mateusz Kołodziej.

* Ireneusz Głogowski, Daniel Grymuła, Wojciech Gędaj (KS Potworów) byli sprawcami niespodzianki. Zagrali w wyjazdowym meczu z Plonem Garbatka 3:0.

Piotr Prasek (LKS Promna), zagrał w meczu z Powiślanką w Lipsku 0:1.

Sięgając jeszcze niżej po piłkarskich szczeblach, portal RadomSport.pl informuje o tym, że Robert Rogala, były piłkarz Broni, a obecnie trener chłopców z rocznika 2004 ma zostać szkoleniowcem A-klasowego Zamłynia Radom.


Niewykluczone, że o kimś zapomnieliśmy, lub nie dotarliśmy do wszystkich danych. Tak więc w celu uzupełnienia danych można kontaktować się z nami poprzez adres mailowy admin@bronradom.pl

PODOBNE WPISY