Niedziela będzie dla nas

Szydłowianka Szydłowiec - Broń RADOM

Niedziela. MECZ PRZESUNIETY NA GODZINE 14 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na stadionie przy ul. Targowej w Szydłowcu.
Zbiórka kibiców godz. 13 pod stadionem przy N9. Jedziemy gorąco i kulturalnie dopingować naszych piłkarzy, którzy chcą w tym spotkaniu sięgnąć po komplet punktów.

To będzie bardzo dobre widowisko. Derby rządzą się swoimi prawami i choć gospodarzy dzieli w tabeli wiele miejsc od naszej Broni, to wynik jest sprawą otwartą.

– Środowa porażka to nasz wypadek przy pracy i nie ma co rozpamietywać pojedynku w Grodzisku Mazowieckim – nie ma wątpliwości Robert Rogala, kapitan naszej drużyny.

W Szydłowcu Broń nie grała od siedmiu lat. Ostatni mecz na tamtejszym stadionie zakończył się wygraną Szydłowianki, która kilka kolejek później awansowała do starej czwartej ligi.

Teraz jednak to Broń zagra w roli faworyta. Nasz zespół jedzie tam w najsilniejszym składzie z Marcinem Kośmickim, który odbył karę za nadmiar żółtych kartek. Do zdrowia wraca Wojtek Kędzierski i nie wykluczone, że być może to on stanie pomiędzy słupkami naszej bramki. 

W ekipie Szydłowianki nie będzie mógł zagrać Michał Wiatrak, który w Zwoleniu zobaczył czerwoną kartkę. W ataku wystąpi za to Patryk Wajszczuk, który wiosną biegał w koszulce Broni.

Mecz zapowiada się fascynująco. Zachęcamy kibiców Broni do wyjazdu na to spotkanie. Kierujemy wraz z piłkarzami również prośbę o gorący i kulturalny doping dla drużyny, która właśnie teraz po porażce w Grodzisku potrzebuje wsparcia swoich fanów.

PS. Pamiętajcie również, że z soboty na niedzielę przesuwamy zegarki o godzinę wcześniej, więc o spóźnienie nie trudno.