Niedziela w Aleksandrowie

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - BROŃ RADOM
Niedziela godz. 16, stadion w Aleksandrowie Łódzkim

Dość nietypowo, bo w niedzielne popołudnie, piłkarze radomskiej Broni na wyjeździe zmierzą się z zespołem Sokoła Aleksandrów Łódzki. Naszą drużynę czeka bardzo ciężki mecz, ale wierzymy, że po tym pojedynku Broń nie tylko będzie zespołem niepokonanym, ale bęzie bogatsza o trzy punkty.

W poprzednim sezonie Sokół potwierdził swoje wysokie aspiracje. Przegrał walkę o awans do II ligi z Legionovią Legionowo, ale udowodnił, że jest to mocny zespół. Również w tym sezonie, aleksandrowianie chcą należeć do czołowki ligi, aby zapewnoić sobie miejsce w przyszłym sezonie w trzeciej lidze.

Sokół zajmuje siódme miejsce w tabeli, mając na swoim koncie 10 punktów. Podczas letniej przerwy w ekipie Sokoła nie zaszły wielki zmiany, choć warto wymienić jednego zawodnika, który doszedł do ekipy naszego rywala. Piotr Klepczarek mający na swoim koncie sporo gier w ekstraklasie w barwach ŁKS Łódź już zdobywa bramki w Sokole i zaznaczył swoją obecność.

Pojedynki Broni z Sokołem zawsze były zacięte i częściej zwycięsko wychodziła z nich Broń. Nasz zespół jedzie w najmocniejszym zestawieniu. Nie zagra jedynie Kevin McMullen, który musi pauzować po czerwonej kartce. Zastąpi go Norbert Wnukowski, który też pokazał, że umie bronić.

– Będą zmiany w składzie, ale raczej niewielkie. Prawdopodobnie od pierwszych minut zagra Aijbola Oshikoja, który już czuje się dobrze i powinien wzmocnić środek boiska – mówi trener Tomasz Dziubiński.

Nasz zespół ma szansę na to, aby wrócić do domu z kompletem punktów.
Dotychczasowe mecze Broni z Sokołem

                                             BROŃ – SOKÓŁ
Sezon 2010/11             1:0                 2:0
Sezon 2011/12            3:0                   0:1
Sezon 2012/13            1:1                  0:1

Bilans: 3 wygrane Broni, 2 wygrane Sokoła, 1 remis, gole: 7-3 na korzyść Broni.

PODOBNE WPISY