Nietypowy gość u maluchów

Najmłodsi Broniarze z rocznika 2004 i młodsi przeżyli dziś bardzo wyjątkowy trening. W zajęciach z maluchami uczestniczył...Georghe Njofri Teboh. Wszyscy doskonale się bawili.

ZDJĘCIA TUTAJ

To było sympatyczne doświadczenie dla obu stron. Nasi najmłodsi nie mieli jeszcze okazji poznać Goergha, a również sympatyczny Kameruńczyk przyznał, że jeszcze nigdy nie prowadził zajęć z dziećmi. Trening toczył się w bardzo zabawnej atmosferze. Popularny „Jurek” pokazał jak prawidłowo kopie się piłkę, jak powino się strzelać, pokazał też kilka innych tricków, które miejmy nadzieję, spożytkuje podczas ligowych meczów.
Dzieci miały dziesiątki pytań do naszego napastnika. Pytały o jego pochodzenie, o to jak to jest być piłkarzem, pytały też czy w jego kraju żyją nosorożce. Teboh postrzelał na bramkę, a był też przez chwilę bramkarzem i został zmobardowany kiedy wszyscy jednocześnie zaczęli strzelać na bramkę. Niektórym nawet wiązał sznurówki.
– To są jeszcze małe dzieci, dla których futbol i trening to sposób na ruch i zabawę. Przed nimi dużo pracy. Muszę jednak przyznać, że było bardzo sympatycznie – powiedział Georghe Teboh.

Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców z rocznika 2004 i młodszych na nasze treningi. Zajęcia prowadzi doświadczony trener, Zdzisław Miłkowski. W tym wieku trening to przede wszystkim nauka futbolu poprzez zabawę i ruch. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki og dziny 17.30 w Publicznym Gimnazjum nr 2 przy ul. Gagarina.

PODOBNE WPISY