Nowi sponsorzy w Broni Radom!

W ostatnich tygodniach na naszej oficjalnej stronie internetowej widoczny jest efekt ostatnich starań nowego zarządu Broni Radom. Udało się pozyskać kilka uznanych firm, które zdecydowały się pomagać naszemu klubowi.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do Rodziny Broni Radom weszła firma Jadar, która w tym roku obchodzi 30 lecie istnienia! Od 1989 roku to wiodący w Europie producent kostki brukowej, ale nie tylko. Kolejnym partnerem, który zdecydował się wejść do Rodziny Broni jest Studio Geodezyjne, Marcina Biernata - GEONET 2. Od dziś razem będziemy kroczyć do sukcesu. Jesteśmy bardzo dumni, że tak prestiżowy podmiot, znany w całym regionie będzie wspierać nasz klub.
Więcej w rozwinięciu

Hotel Karo w podradomskim Mleczkowie, to najlepsze miejsce, aby miło spędzić czas. To również zacna firma, która będzie nam pomagać! Nie wiesz, gdzie dobrze zjeść, gdzie zorganizować wesele, bankiet, gdzie spędzić noc? A może macie ochotę odwiedzić jedyny w regionie Whisky Club?
Firma Emar Mariusza Wójcickiego, zdecydowała się pomagać naszemu klubowi! To bardzo znana spółka w naszym regionie. Związana od ponad 20 lat z branżą budowlaną! Od wielu lat znana jest też w środowisku sportowym, gdzie wspiera radomskich koszykarzy!
Z kolei AT Hernik – uznana w naszym regionie spółka, z 25 letnim doświadczeniem na rynku paliw płynnych, jest jednym z partnerów Broni Radom i już wspiera nasz klub!
Dziękujemy również firmie WelHurt Andrzeja Wójcika z Orońska.
Kolejnym przyjacielem naszego klubu jest przedsiębiorstwo Kejt. Lider na rynku tkanin pościelowych.
Tradycyjnie dziękujemy Urzędowi Miasta i Gminy w Radomiu, Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacji, a także klubowi Fittness Platinium! Gorące podziękowania należą się przede wszystkim Fabryce Broni, bo przecież to tam wszystko się zaczęło i nierozerwalnie klub i fabryka są ze sobą mocno związani.
Na tym nie koniec, bo kolejne rozmowy trwają. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się pomóc zasłużonemu klubowi! Zapraszamy kolejnych chętnych do współpracy.