Nowosielski zostaje. Decyzje do soboty

Piotr Nowosielski zdecydował, że zostaje w Broni Radom, Kamil Czarnecki prowadzi rozmowy z zarządem klubu, a decyzje co do testowanych zawodników powinny zapaść po sobotnim meczu z Lewartem Lubartów.

Przypomnijmy, że Piotr Nowosielski (na zdjęciu) otrzymał propozycję gry w Świcie Nowy Dwór. Zadeklarował, że pozostanie w Broni i będzie mocno trenował, aby zespół skutecznie mógł walczyć o utrzymanie. To pocieszająca wiadomość, bo piłkarzy z „Broniarskim” rodowodem na Narutowicza 9 nigdy nie jest zbyt wielu, „Cantona” zawsze oddawał serce w grze.
Trener Grzergorz Dziubek widzi w składzie Kamila Czarneckiego. Napastnik grający ostatnio w Szydłowiance Szydłowiec negocjucje warunki umowy. 
Niewykluczone również, że w Broni pozostanie też Piotr Prasek, wychowanek zespołu, który był wypożyczony jesienią do LKS Promna. Napisaliśmy w poprzedniej informacji, że być może trafi do Orła Wierzbica, ale nie jest to takie oczywiste.
Nadal w zespole Broni testowani są: Damian Kupisz, Wadysław  Terentjew oraz Krystian Stolarczyk. Czy zagrają w Broni? Tego na razie nie wie nikt. Sztab szkoleniowy Broni zdecydował, żę cała trójka zostanie jeszcze do soboty i zagra w meczu towarzyskim z Lewartem. Cały czas trener Grzegorz Dziubek prowadzi rozmowy z kolejnymi zawodnikami, którzy być może na dniach pojawią się przy Narutowicza 9.
O wszystkich ruchach kadrowych będziemy informować na bieżąco.

PODOBNE WPISY