Obfity weekend naszej młodzieży

Inauguracja trzeciej ligi w najbliższy weekend nie dojdzie do skutku, na pociechę pozostaje nam emocjonować się towarzyskimi pojedynkami naszych młodych piłkarzy. Emocji nie powinno zabraknąć. Już w piątkowe popołudnie juniorzy rocznika 1999 zagrają z trzecioligową Energią Kozienice. Ciekawie będzie też w niedzielę w Kozienicach. Rocznik 2008 będzie brał udział w finale Halowej Ligi Dziecięcej Windoor Cup.
W rozwinięciu weekendowy program meczów.

Juniorzy rocznik 1999
BROŃ RADOM – ENERGIA KOZIENICE
Piątek godz. 16
W podwójnej roli wystąpi trener Artur Kupiec, który od niedawna prowadzi Energię, a cały czas wespół z Dariuszem Różańskim prowadzi juniorów rocznika 1999. W sparingu tym zagra kilku zawodników rocznika 1997 i 1998.

Trampkarze rocznik 2001
BROŃ RADOM – PROCH PIONKI
Niedziela godz. 10
Tydzień temu plaga chorób i przeziębień mocno rozbiła zespół trenera Konrada Tarki. Drużyna nie zagrała ostatecznie sparingu z Mazovią. Teraz sytuacja zdrowotna jest o wiele lepsza.

Trampkarze rocznik 2002
BROŃ RADOM – GKS JEDLIŃSK
Piątek godz. 19
Drużyna trenera Marka Siwaka w meczach sparingowych radzi sobie wyśmienicie. Warto już w piątkowy wieczór przyjść popatrzeć jak gra ten rocznik.

Młodzicy rocznik 2003
BROŃ RADOM – KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Niedziela godz. 14
Tydzień temu trener Tomasz Dziubiński po serii intensywnych treningów dał chłopcom odpocząć. W niedzielę z nowymi siłami zagrają z ciekawym i mocnym przeciwnikiem.

Żacy rocznik 2004
POLONIA WARSZAWA – BROŃ RADOM
Niedziela godz. 15
Trenerzy Robert Rogala i Krzysztof Banaszkiewicz zabierają do stolicy praktycznie dwie kadry i z Polonią o godz. 15 i 16 odbędą się dwa mecze, dwóch kolejnych drużyn, Każdy z zawodników dzięki temu będzie miał czas, żeby trochę pograć i pokazać się z dobrej strony.

Rocznik 2008
HALOWA LIGA DZIECIĘCA WINDOOR CUP – WIELKI FINAŁ
Niedziela od godz. 10 hala przy ul. Głowaczowskiej.
Podopieczni trenerów Marcina Trojanowskiego i Daniela Grymuły przebrnęli przez fazę eliminacyjną, potem przez półfinały i zagrają w niedzielę w wielkim finale. Obok gospodarzy, Energii Kozienice, w finale zagrają jeszcze: Broń Radom, Junior Radom, Orzeł Wierzbica, Talencik Radom, MSPN Radomiak.

PODOBNE WPISY