Oficjalne informacje dotyczące derbów

KOMUNIKAT ZARZĄDU BRONI RADOM
To będzie prawdziwe święto piłkarskie na którym żadnego fana futbolu z naszego miasta nie powinno zabraknąć. Mecz derbowy o mistrzostwo III ligi BROŃ Radom – Radomiak Radom odbędzie się w dniu 05-06-2011 ( niedziela ) na stadionie przy ulicy Struga 63 o godzinie 17.00 . Bramy stadionu zostaną otwarte ogodzinie 15.00. W celu uniknięcia kolejek organizator zwraca się z prośbą o jak najwcześniejsze przybywanie na stadion. Zawody będą traktowane jako impreza masowa o podwyższonym ryzyku.
Organizator złożył wniosek o wydanie zezwolenia na imprezę masową , w której będzie mogło uczestniczyć 4 174 widzów.

BILETY
Cena biletu na mecz derbowy została ustalona na 20 złotych. Nie będzie w sprzedaży biletów ulgowych. Przy zakupie wejściówek konieczne jest podanie imienia, nazwiska, numeru PESEL oraz okazanie dokumentu tożsamości. Dzieci do lat 14 (tj. urodzeni w 1997 roku i później) mogą zakupić bilet i wejść na stadion tylko w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Przy wejściu na stadion każdy z kibiców powinien posiadać przy sobie dokument tożsamości.

Sprzedaż biletów rozpocznie się około 18-05-2011 i będzie trwała do dnia 03-06-2011. W dniu meczu nie będzie możliwości nabycia biletu.

Organizator przekaże Zarządowi Klubu Radomiak 1910 SA, do dystrybucji wśród kibiców 2200 biletów, na miejsca w sektorach III i IV na trybunie od strony ulicy Jordana. W dniu meczu od strony ulicy Jordana zostaną otwarte dwa wejścia.
Pozostałe bilety będzie można nabyć w kasach hali MOSiR od strony ulicy Narutowicza codziennie od poniedziałku do piatku w godzinach 17.00-20.00 . Bilety na sektory II ( trybuna słoneczna od strony kortów) będą sprzedawane kibicom Broni Radom , którzy wyruszą na mecz w grupie zorganizowanej z ulicy Narutowicza pod eskortą policji. Posiadacze biletów na ten sektor nie będą mogli wejść na stadion indywidualnie.
Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy sprzedaży biletów na sektor I (trybuna słoneczna od strony ulicy Struga) bez podania przyczyn.

Organizator wprowadza zakaz wnoszenia i eksponowania barw klubowych Broni na trybunie od ulicy Jordana oraz barw klubowych Radomiaka na trybunie „Słonecznej”. Zabrania się także wnoszenia własnych napojów w jakimkolwiek opakowaniu. Organizator przypomina iż zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych.

Organizator zwraca się z prośba do mediów o przysłanie do dnia 30-05-2011 pisemnego zapotrzebowania na akredytacje dla swoich pracowników. Można to zrobić wysyłając pocztą elektroniczną na adres klub@bronradom.pl wniosek o akredytacje lub osobiście w siedzibie naszego klubu przy ul. Narutowicza 9.

Kolejne komunikaty w sprawie derbów będą pojawiać na bieżąco na naszej stronie. 

PODOBNE WPISY