Operacja „Sieradz” rozpoczęta

Dziś już po raz ostatni przed wyjazdem do Sieradza, pod okiem Artura Kupca trenowali nasi piłkarze. Trener, oraz cała drużyna wierzy, że limit prześladującego nas pecha już został wyczerpany i że na trudnym sieradzkim terenie uda się zainkasować 3 punkty.

„Ostatnie mecze pokazały nam, że w tej lidze możemy z każdym grać jak równy z równym” – deklarowali dziś piłkarze. „Jutro triumfować będzie ta drużyna, która wykaże więcej woli zwycięstwa. Nam ambicji nie brakuje i w jutrzejszym meczu pokażemy, że praca wykonywana na treningach nie idzie na marne”.
           Okazja na podreperowanie naszego skromnego bilansu punktowego będzie jutro spora, gdyż zespół sieradzkiej Warty mimo wysokiej pozycji w tabeli, wiosną spisuje się nadspodziewanie słabo. Ostatnia porażka z zespołem MKS Kutno 0:3, pokazuje, że zespół z Sieradza po stracie możliwości zajęcia drugiego, premiowanego meczem barażowym miejsca popadł w marazm i oby z niego nie wyszedł aż do zakończenia sobotniego meczu. Jak grać z piłkarzami Warty pokazali sobie sami Broniarze, w drugiej połowie jesiennego meczu między tymi drużynami, gdzie od stanu 0:4 do przerwy „wyciągnęli” na 2:4, a do remisu brakowało nam naprawdę niewiele. Wszyscy nie mamy nic przeciwko temu, aby druga połowa z radomskiego spotkania powtórzyła się w Sieradzu.
          Artur Kupiec, oraz wszyscy jego podopieczni dziękują wszystkim kibicom za dotychczasowe zaufanie i wyrozumiałość i proszą o… jeszcze chwilę cierpliwości. Wtedy przy wspólnym maksymalnym zaangażowaniu, będziemy razem świętować sukcesy do jakich na pewno predysponowany jest nasz zespół.
Wszyscy musimy wierzyć, że momenty radości zaczną nam towarzyszyć już od jutrzejszego popołudnia.
          Niespodzianką, ale tylko dla tych co nie śledzą uważnie ostatnich treningów drużyny Broni, może być powrót do składu Artura Kupca. Oby jego zaangażowanie w ostanim czasie na treningach, ogromne doświadczenie, oraz rozumienie się „na ślepo” z bratem Wojciechem pozwoliło naszemu zespołowi zagrać jutro „na zero z tyłu”.
          Nieobecnymi w naszym zespole jutro będą kontuzjowani Robert Rogala, Michał Doliński i Damian Sałek, oraz pauzujący za nadmiar żółtych kartek Norbert Jarząbek.