Ostatni mecz w trzeciej lidze

BROŃ RADOM - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Sobota, godz. 17 stadion Broni przy ul. Narutowicza 9

To nie był udany sezon, ale na podsumowania przyjdzie jeszcze czas. W sobotę kończymy go meczem z Sokołem.Wierzymy do końca, że kibice zostaną z zespołem na dobre i złe. Można obrażać się na działacze, na trenerów, na samych piłkarzy, ale nie można odwracać się od klubu. ZAPRASZAMY NA N9!


Przed nami pojedynek bardzo ciekawy, a to dlatego, że Sokół to drużyna, która w razie porażki i złego układu innych wyników może spaść na 8 miejsce i w efekcie znaleźć się w 4 lidze. Aż trudno w to uwierzyć, bo przecież zespół z Aleksandrowa Łódzkiego niemal przez całe rozgrywki zachwycał, przewodził w tabeli, miał nawet 10 punktów więcej od stołecznej Polonii. Wszystko się rozsypało. Nie znamy przyczyn, bo jest to już problem klubu z Aleksandrowa.

My na Plantach, mamy własny klub….- zwykło się śpiewać. Wiemy, że dla kilku zawodników będzie to pożegnalne spotkanie z Bronią. Ale wiemy też, że większość zawodników chce zostać, chce czuć wsparcie najbardziej oddanych fanow, aby wierzyć, że po spadku można się podnieść. Kiedyś pech i zła karta mogą się odwrócić.

W zespole Broni gotowi są wszyscy zawodnicy. Co prawda w czwartek w Sieradzu z kontuzją zszedł Damian Sałek, ale wszystko wskazuje na to, że będzie gotowy. Nasza drużyna gra tylko o prestiż i o premie. W razie porażki i zwycięstwa Pilicy Białobrzegi w Raciążu, możemy spaść nawet na 12 miejsce.
Życzymy powodzenia Broni i zapraszamy na stadion. 

RELACJA NA ŻYWO ZE SPOTKANIA BROŃ – SOKÓŁ, W SOBOTĘ OD GODZ. 16.50 NA NASZYM PORTALU

PODOBNE WPISY