Ostatnia prosta przed ligą

BROŃ RADOM - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW
Sobota, godz. 12 boisko ze sztuczną nawierzchnią

W najbliższą sobotę nasi piłkarze zagrają ostatni już mecz kontrolny przed rundą wiosenną. Przeciwnikiem Broni będzie trzeci zespół południowej czwartej ligi, Mszczonowianka Mszczonów. Powiniśmy już zobaczyć drużynę prawie gotową do rozgrywek. Na ocenę zespołu i podsumowanie okresu przygotowawczego przyjdzie jeszcze czas.

– Ta kadra kształtowała się w ostatnich meczach kontrolnych. Mogliśmy testować, sprawdzać różne rozwiązania i jesteśmy już gotowi do rozgrywek. Niewykluczone, że jeszcze jeden zawodnik dołączy do nas w sobotę – mówi trener Grzegorz Dziubek.

W ostatnich dniach z kontuzjami borykali się Kamil Czarnecki i Patryk Jakubczyk. „Czarny” będzie już gotowy do gry, natomiast Patryk trenuje indywidualnie, ale w sobotę jeszcze odpocznie.

Sobotnim przeciwnikiem będzie nasz…odwieczny rywal. Wielu kibiców pamięta czasy, kiedy z Mszczonowianką rywalizowaliśmy o awans najpierw do czwartej, potem do trzeciej ligi. Zawsze mecze z tym zespołem były zacięte. Obecnie ekipa z Mszczonowa zajmuje trzecie miejsce w tabeli i walczy o awans. Ma cztery punkty straty do lidera. Trenerem jest Rafał Smalec, niegdyś pracujący w Pogoni Grodzisk.

W najbliższych dniach podsumujemy okres zimowy. W czwartek odbędzie się sesja zdjęciowa seniorów przed nową rundą. Będziemy też sporo pisać o najbliższych meczach ligowych.

WYNIK SOBOTNIEGO MECZU BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ NA NASZEJ STRONIE

PODOBNE WPISY