Pierwsze dwa mecze rocznika 2001 w Głuchołazach

Młodzi piłkarze Broni Radom tak jak pisaliśmy, przebywają na turnieju w Głuchołazach. Zespół rocznika 2001 prowadzony przez Konrada Tarkę przegrał po walce ze stołecznymi ekipami, Polonią oraz Gwardią. Poniżej relacja naszych młodych graczy.

W pierwszym dniu turnieju w Głuchołazach nasza drużyna rozegrała dwa mecze . Do południa mecz z Polonią Warszawa i po południu  z Gwardią Warszawa.
Obie warszawskie drużyny grają w Ekstralidze mazowieckiej. Niestety w obu meczach zeszliśmy z murawy pokonani mimo iż wcale nie ustępowaliśmy umiejętnościami przeciwnikom. Pierwszy mecz z Polonią przegraliśmy 2:3 po słabej grze w pierwszej połowie, gdzie już przegrywaliśmy 2:0. Po przerwie było dużo lepiej. Najpierw „Winiary” z karnego strzelił kontaktowego gola, później tracimy niestety bramkę ale potem po pięknej akcji i lobie bramkarza Krzysiek Bojek strzelił drugiego gola.

Z Gwardią przegraliśmy 1:3 prowadząc 1:0 po bramce w samo okienko Damiana Winiarskiego. Trochę po tym meczu poobijani są Gryzio i Michał Dujka ale mamy nadzieję że do jutra wszystko będzie ok.