Piłkarze Broni pokonali Stalówke

BROŃ RADOM - STAL STALOWA WOLA 1:0 (1:0).
Bramka: Nowosielski 30 min.

Broń: Majos (46 Przytuła) - Krukowski (65 Rdzanek), Gorczyca, Skórnicki, Budziński (68 Wichucki), Bojek (65 Stefański), Oshikoja (46 Wicik), Sałek (46 Modzelewski), Leśniewski (77 MIdziołek), Lach (46 Nogaj), Nowosielski.

Kolejne sparingowe zwycięstwo odniosła nasza Broń. Cieszy forma, cieszą wyniki i mamy nadzieję, że te zwycięstwa nie przyszły za wcześnie.

ZDJĘCIA GAZETA.PL/RADOM TUTAJ

Już po pięciu minutach Broń mogła prowadzić 3:0. Groźnie na bramkę gości strzelali Bartłomiej Krukowski i Piotr Nowosielski. Z kolei Damian Sałek uderzał głową minimalnie nad poprzeczką. Rywale byli bardzo groźni przy stałych fragmentach. Dwukrotnie po rozegranych rzutach wolnych, piłka minimalnie mijała naszą bramkę.

W 30 minucie po ładnej akcji Wiktora Lacha i Piotra Nowosielskiego, ten ostatni technicznym strzałem pokonał bramkarza Stalówki.
Druga połowa nie była tak porywająca i z obu stron brakowało klarownych sytuacji. W zespole Broni zaszło sporo zmiany i w końcóce w drużynie grało aż ośmiu młodzieżowców. W 75 minucie goście egzekwowali rzut karny. Damian Łanucha trafił w poprzeczkę.

Na tle drugoligowvca nasza drużyna kolejny raz zaprezentowała się bardzo dobrze i obiecująco. Warto dodać, że Broń zagrała osłabiona brakiem Norberta Wnukowskiego, Pawła Ankurowskiego i Mariusza Marczaka. Ten ostatni jest przeziębiony i nie było potrzeby ryzykować pogorszenia stanu zdrowia.

W środę o godz. 19 Broń zagra u siebie ze Spartakusem Daleszyce. Natomiast za tydzień w sobotę nasza drużyna na wyjeździe zagra z kolejnym drugoligowcem, Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.