Podsumowanie 9 kolejki.

Planowa wygrana. Zwolenianka nie odpuszcza. Mszczonowianka pewnie wygrywa. Zwycięstwo Wulkanu. Dwie żółte kartki tego samego zawodnika w ciągu pół minuty. Rezygnacja trenera Kacprzaka. Gościnna kolejka – tylko dwie wygrane gospodarzy.

Broń miała wygrać ten mecz i wygrała, odnosząc pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Korona poniosła jak dotąd najwyższą porażkę u siebie w tym sezonie. Nasi piłkarze podrzytumują dobrą dyspozycję strzelecką- w czterech ostatnich ligowych meczach zdobyli 17 goli. Do tego dochodzi ejszcze sześć bramek w pucharowym meczu z Mogielanką.

Nie zwalnia Zwolenianka – łatwo poradziła sobie 3:0 i to już do przerwy z KS Warka na wyjeździe, grając spokojnie drugą połowę.

Także Mszczonowianka odniosła wyraźne zwycięstwo pewnie pokonując 3:0 Mazowsze. Skromne zwycięstwo 1:0 z Szydłowianką odniósł nasz najbliższy przeciwnik- Skra Konstancin. Mecz w Konstancinie wyróżnił się nie strzelonym karnym dla Skry i dwoma żółtymi kartkami i w efekcie czerwoną dla zawodnika Szydłowianki za…zbyt wolne opuszczanie boiska podczas zmiany. Po dwóch porażkach podniósł się UKS Łady, wygrywając 2:0 w Piastowie. Właśnie Zwolenianka, Broń, Mszczonowianka, Łady i Skra zaczyna stanowić wyraźną czołówkę ligi. Wydaje się, że pozostałe drużyny już powoli przestają się liczyć w walce o awans.

Pierwsze od pierwszej kolejki zwycięstwo odniósł Wulkan, pokonując 1:0 w Zielonkach Naprzód, który chyba jest najbardziej nieprzewidywalną drużyną ligi. Po wygranej 3:0 z Ładami, przegrywa ze słabym Wulkanem. Pilica zremisowała 1:1 z KS Janików- to był trzeci mecz bez zwycięstwa piłkarzy z Białobrzegów i trzeci remis z rzędu Janikowa. Gola dla Pilicy strzelił wychowanek Kozienic- Dariusz Misztal, bramkę dla Janikowa strzelił wychowanek Broni- Michał Kogut, który zobaczył też czerwoną kartkę- po drugiej żółtej za symulowanie faulu na polu karnym. Po tym meczu rezygnację z prowadzenia drużyny zapowiedział Jacek Kacprzak. To już drugi po Mirosławie Siarze trener Pilicy podający się w tym sezonie do dymisji – a obaj są grającymi zawodnikami tego klubu.

Pogoń Grodzisk zremisowała bezbramkowo ze Spartą Jazgarzew i podobnie jak dla Janikowa, był to trzeci remisowy mecz z rzędu Pogoni.

Dziewiąta kolejka była bardzo gościnna- tylko dwa razy wygrali gospodarze, przy aż czterech zwycięstwach gości.