Pogrom Skaryszewianki

BROŃ - SKARYSZEWIANKA 28:1

Tyle bramek
rzadko ogląda się w jednym meczu. Żacy Broni grają w sumie 4 x 15 minut czyli godzinę. Średnio prawie co 2 minuty w tym meczu padała bramka. Podopieczni trenera Sebastiana Starobrata w dwóch meczach, ze Skaryszewianką strzelili 53 gole !!! Są oczywiście liderem w swojej grupie. Wcześniej Broniarze pokonali 6:4 Radomiak. Już w najbliższy piątek Broń zagra w Radomiu o godzinie 17:30 z Legią Warszawa. Będzie to mecz sparingowy.

Najwięcej bramek strzelił powołany do Kadry Radomia Jan Imiołek. Strzelił on w sumie w tym meczu 10 bramek. Aż osiem goli strzelił inny zawodnik Broni, Maciej Wójcik. W bramce bez zarzutu sprawdzili się debiutujący Błażej Bzducha i Dominik Kędzierski. Trzeba zaznaczyć, że Dominik jest zawodnikiem rocznika 2000.