Pomagamy kibicowi Broni i jego rodzinie!!!

Kibice Broni wiele razy pokazali, że można na nich liczyć. Już kilkakrotnie udało się zorganizować ważne i skuteczne akcje charytatywne i mamy nadzieję, że tym razem też się uda zrobić dobry uczynek.
Sylwester Rdzanek kibic naszego klubu i jego rodzina są w ogromnej potrzebie i w najbliższą sobotę zorganizowana będzie zbiórka i pomoc dla jego ciężko chorej żony i nowonarodzonej córeczki. Mała Liliana (na zdjęciu obok) czeka na mamusię i mamy nadzieję, że dzięki Wam zobaczy ją jak najszybciej. 

Żona Sylwka Rdzanka, Ramona zachorowała będąc w ósmym miesiącu ciąży. Poród spowodował kolejne komplikacje, po których do dziś leży ona w w ciężkim stanie, w szpitalu w Łodzi. Podczas ciąży wyłonił się tak zwany zespół Hellp. Konsekwencją jest zapalenie trzustki, wątroby, poważne problemy z nerkami, zespół ards (ostra niewydolność oddechowa).

„Leczenie, dojazdy do szpitala, opieka nad córcią. To wszystko pochłonęło już wszystkie nasze oszczędności” – mówi ze smutkiem sympatyk naszego klubu.

Chcemy bardzo pomóć Sylwestrowi Rdzankowi i jego rodzinie, dlatego apelujemy, aby w sobotę wrzucić kilka złotych do puszki. W wtorek na naszej stronie rozpocznie się licytacja koszulki Broni z podpisami wszystkich obecnych zawodników. Dochód ze sprzedaży tej koszulki zasili konto rodziny kibica Broni.

Mała Liliana czeka na mamusię, więc pomóżcie!

PODOBNE WPISY