Porażka w Łodzi

UKS SMS - BROŃ 2:0

1:0 Sadowski 9
2:0 Okoński 83

Na bieżaco będziemy podawać wynik i najważniejsze wydarzenia z meczu z Łodzi. Początek spotkania o godzinie 16

Broń: Młodziński – Lewandowski, W. Kupiec, Jędrzejewski, Sałek, Cichawa, Grymuła, Banaszkiewicz, Kościelniak, Chudziński, M. Kocon

po ośmiu minutach bez goli. W 2 min Amadou Morou miał bardzo dobrą sytuację, ale strzał z bliska obronił Młodziński

9 min Rafał Sadowski trafia do radomskiej bramki po dośrodkowaniu z prawej strony

16′ Michał Kocon na 5 metrze źle trafia w piłkę. Jak dotad najlepsza sytuacja naszego zespołu

Broń próbuje atakować, ale bezskutecznie. Strzały Cichawy i Kościelniaka, padają łupem łodzkiego bramkarza

40′ Gląba głową nie trafia do pustej bramki

PRZERWA

46′ Rozpoczęła się 2 połowa. Broń bez zmian

48′ po rzucie rożnym głową tuż nad bramką SMS strzelał Wojtek Kupiec

55′ Dziubinski wszedł za Cichawę. Na boisku lekka przewaga Broni

62′ Ziętek wchodzi za Kościelniaka

67′ Broń gra bez pomysłu, zaś gospodarze mieli dwie dogodne okazje, aby podwyższyć rezultat

70′ Paweł Kocon wszedł za Banaszkiewicza

83′ gol dla łodzian. strzela Okoński Olaf