Posędziują arbitrzy z łódzkiego

Mariusz Dąbrowski poprowadzi niedzielny mecz Radomiaka 1910 S.A z Sokołem Aleksandrów Łódzki, a Rafał Michalak będzie rozjemcą pojedynku pomiędzy Orłem Wierzbica a Bronią Radom.
Źródło: gazeta.pl/radom

Sędzia Dąbrowski z Sieradza w rundzie jesiennej nie prowadził ani jednego pojedynku lidera III ligi grupy łódzko-mazowieckiej. Sędziował za to dwukrotnie, mecze z udziałem Sokoła Aleksandrów Łódzki. W nich, rywale zielonych zdobyli trzy punkty. Na wyjeździe Sokół przegrał z Orłem Wierzbica 0:1, zaś u siebie pokonał Start Otwock 3:2. Co ciekawe sprawiedliwy z Sieradza, w sześciu przez siebie prowadzonych meczach w rundzie jesiennej, ani razu nie podyktował rzutu karnego.

W sobotę w Wierzbicy posędziuje z kolei Rafał Michalak z Wydziału Sędziowskiego Skierniewice. To właśnie on prowadził spotkanie Sokoła z Radomiakiem, które zieloni wygrali 2:0. Ani razu, nie rozstrzygał za to pojedynku radomskiej Broni. Jak się okazuje arbiter nie jest zbyt szczęśliwy dla Orła. Podopieczni Józefa Antoniaka przegrali spotkanie, które prowadził w Piasecznie 0:1, tracąc bramkę z rzutu karnego…

PODOBNE WPISY