Powtórki mówią wszystko

Broń ewidentnie została okradziona z punktów przez sędziego z Warszawy. Dwa tygodnie wcześniej inny sędzia ze stolicy podyktował dwa rzuty karne dla Ursusa Warszawa, po których nasz zespół przegrał 0:2. Wówczas nie mogliśmy mieć najmniejszych pretensji, bo zawinili nasi zawodnicy i karne były zasłużone. Jednak w czwartkowy wieczór sędzia Michał Grocki popełnił serię błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Szkoda przede wszystkim piłkarzy, którzy ciężko pracowali, ale ich praca została zbeszczeszczona. Co ciekawe nawet czytając forum Polonii Warszawa, co niektórzy kibice "Czarnych Koszul" przyznali, że gdyby nie sędzia, to z ich drużyną byłoby marnie.
Powtórki wideo mówią o poziomie sędziowania bardzo dużo.
W 22 minucie Krystian Pieczara sprytnie i aktorsko przewrócił się w polu karnym.
Chwilę później pod bramką Polonii zakotłowało się, na powtórkach widać jak nasz zawodnik jest ściagany do parteru, a za moment akcję dość ostro przecina bramkarza. Pod ocenę kibiców pozostawiamy również rzut wolny w 50 minucie. Czy waszym zdaniem mur był 9,15 m od piłki?
Nie było również w 83 min rzutu rożnego, po którym za chwilę straciliśmy gola...ale sędzia był innego zdania.
Sukcesywnie będziemy podawać linki do ciekawy materiałów foto i wideo.