Przygotowania rywali

Przygotowania rywali do nowego sezonu w pełni. Pilica i Pogoń odnotowały wartościowe wyniki w kolejnych meczach. Świetnie też radzi sobie Mazur. Jedlińsk – kolejną „broniarską” kolonią.

 

Przygotowania do rundy jesiennej są już w pełni, rywale rozgrywają sparingi i testują kolejnych zawodników. Wszak do rozpoczęcia nowego sezonu zostały już tylko trzy tygodnie.

Pogoń Grodzisk Maz. – Huragan Wołomin 4:2. Największy chyba rywal Broni w walce o wgranie ligi  pokonał spadkowicza z III ligi. Do Pogoni dołączył Mateusz Baranowski z ŁKS Łomża.

Oskar Przysucha – Mazowsze Grójec 4:2. Do zespołu Oskara dołączył Kamil Molga (LKS Promna).

Pilica Białobrzegi – Ursus Warszawa 1:1. Pilica zremisowała z trzecioligowcem, sygnalizując coraz lepszą formę. W zespole z Białobrzegów zagrał Maciej Kencel, który jeszcze w środę grał w sparingu w barwach Broni.

Energia Kozienice – Legion Głowaczów 5:1. W Energii zagrał Przemysław Sobolewski – junior Broni.

LKS Jedlińsk- Centrum Radom 3:0 – mecz rozegrany w środę. W drużynie beniaminka zagrali byli piłkarze Broni: Michał Majos (Proch Pionki) i Michał Bojek. Dodając do tego Norberta Rdzanka i powracającego z zagranicy Łukasza Pełkę, w Jedlińsku zanosi się na prawdziwy broniarski zaciąg (podobnie jak w Oskarze).

Mazur Karczew – Mazovia Mińsk Maz. 3:0 – Mazur wygrał trzeci sparing, tym razem pokonał czołową drużynę grupy północnej IV ligi.

LKS Promna – Centrum Radom 0:3 – Promna wysoko przegrała z drużyną Dariusza Różańskiego. Oprócz Molgi, z LKS-u odszedł Dominik Sokół.

Błonianka Błonie – Milan Milanówek (klasa A ) 11:1

Naprzód Skórzec- Fenix Siennica (LO)  4:1