Puchar Polski w Białobrzegach. Wynik na żywo

PILICA BIAŁOBRZEGI - BROŃ RADOM 1:1 - rzuty karne 2:4

Pilica: Malina – Kacperkiewicz, Moryc, Janowski, Badnarczyk, Rudnicki (46 Jaszczak), Zawisza, Bykowski (46 Filipowicz), Janik, Barzyński (71 Hernik), Moroz (60 Obłuski).

Broń: Młodziński – Szyszka (46 Jakubczyk), Wicik, Kupiec, Dobosz, Leśniewski (46 Bojek), Sałek, Więcek, Nowosielski (80 Winsztal), Dziubiński, Czarnecki (60 Sokół).

Zapis relacji w rozwinieciu

W 3 minucie Emil Więcek z 18 metrów uderzył i trafił w słupek.
W 25 minucie po uderzeniu z rzutu wolnego, Piotr Nowosielski trafił w poprzeczkę
W 35 minucie Kamil Czarnecki znalazł się sam na sam, ale przegrał pojedynek z brmkarzem Pilicy. Do przerwy gra toczy się na połowie gospodarzy.
W doliuczonym czasie gry pierwszej połowie piłkę stracił Michał Janowski, przechwycił ją Emil Więcek i uderzył nie do obrony.
Od początku drugiej połowy w obu zespołach zaszły po dwie zmiany. Pilica po zmianie stron częściej atakowała próbując odmienić losy meczu. Warto dodać, że w 60 minucie w szeregach Broni zadebiutował 17-letni Dominik Sokół.
W 77 minucie było już 1:1. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową próbował wybić Wiktor Kupiec, ale ta wpadła do siatki.
Po 90 minutach był remis. Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia. Doszło do rzutów karnych!!!