Rdzanek: – Możemy namieszać w lidze

Norbert Rdzanek od roku jest podstawowym piłkarzem trzecioligowej Broni Radom. 21-letni zawodnik jest w świetnej formie. Wierzy, że ostatnie wyniki drużyny przełożą się podczas ligowych bojów. Rdzanek wraz z kolegami z drużyny już w sobotę zagrają w wyjazdowym spotkaniu z Orłem w Wierzbicy. (za portalem CoZaDzien.com.pl)

Za wami długi i żmudny okres przygotowawczy. Jak oceniasz ten czas?

Jeśli chodzi o mnie to miałem kilka drobnych urazów, ale nie były one zbyt poważne i nie wpłynęły jakoś niekorzystnie na mój rozwój. Jeśli chodzi o drużynę i moich kolegów, to był to czas bardzo wytężonej pracy i powinien przynieść on efekty niebawem.

Ostatnie dwa mecze sparingowe ze Zniczem i Świtem chyba pokazały, ze Broń może sie liczyć w walce o awans?

Nie podchodzimy do tego w ten sposób. Po prostu chcemy grac jak najlepiej sie i zdobyć możliwie jak najwięcej punktów, a co z tego wyjdzie zobaczymy za jakiś czas. Myślę, że zespół jest w dobrej formie i możemy dużo zdziałać w lidze, mimo ze mamy dość młodą i niedoświadczoną kadrę. Kadra jest liczna i na każdą pozycję jest po dwóch wartościowych graczy, a to sprawia, że trzeba ciężko pracować.

Do zespołu doszło trzech nowych zawodników, Arkadiusz Oziewicz, Maksym Kobylarczyk i Arkadiusz Chudziński. Co sądzisz o ich przydatności do zespołu?

W meczach sparingowych prezentowali się bardzo dobrze i z pewnością pokażą w ligowych meczach wszystko co najlepsze.

W sobotę gracie w Wierzbicy mecz z tamtejszym Orłem. Czego spodziewasz się po przeciwniku?

Nie widziałem Orła w żadnym meczu kontrolnym, ale będzie walka i dużo emocji i zrobimy wszystko, aby zwyciężyć. Liczymy też na wsparcie kibiców, którzy wybierają się na to spotkanie i będą nam bardzo pomocni.

Dziękuję za rozmowę

Źródło: CoZaDzien.com.pl

PODOBNE WPISY