Rocznik 2004. Sukces w Starachowicach

Chłopcy z rocznika 2004 zajęli II miejsce w halowym turnieju ogólnopolskim, Juventa Cup. Drużyna przegrała w finale z gospodarzami imprezy...i skandalicznym sędziowaniem, które w potyczkach 12-latków nie powinno mieć miejsca. Najlepszym bramkarzem imprezy został Dawid Snopek z Broni Radom. Szeroka relacja w rozwinięciu. 

FOTOGALERIA TUTAJ

W turnieju wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie pięciozespołowe grupy. My trafiliśmy do grupy B gdzie naszymi przeciwnikami byli gospodarz JUventa II, AP Końskie I, Siarka Tarnobrzeg i Baszta Rytwiany.
Zmagania rozpoczęliśmy od meczu z zespołem z Rytwian. Po jednostronnym spotkaniu pokonaliśmy drużynę Baszty 5-0 a łupem bramkowym podzielili się Bartek Wójcik, Bartek Piotrowski, Staś Kozera , Igor Fituch i Marcel Czyż. Kolejny nasz przeciwnik To Siarka Tarnobrzeg, ale po raz kolejny pokazujemy klase na boisku. Po bardzo dobrej grze zdecydowanie, 3-0 pokonujemy tarnobrzeżan a bramki strzelili Staś Kozera 2 i Bartek Piotrowski. W kolejnym meczu grupowym czeka na nas gospodarz Juventa Starachowice II. Po meczu w którym dominujemy, jesteśmy zespołem lepszym remisujemy 1-1 po golu Bartka Piotrowskiego a gol dla gospodarzy pada po przypadkowym rykoszecie i myli naszego bramkarza. Tym remisem zapewniliśmy sobie udział w półfinale turnieju ale w grupie czeka jeszcze na nas zespół AP KOńskie I. Po raz kolejny po bardzo fajnym meczu w naszym wykonaniu gromimy zespół z Końskich5-0. Bramki w tym meczu strzelali Bartek Wójcik 3 oraz Marcel Czyż i Maks Maleta. Tym zwycięstwem zapewniamy sobie pierwsze miejsce w grupie i w półfinale trafiamy na zespół Szydłowianki Szydłowiec.

Półfinałowy mecz z zespołem z Szydłowca to popis młodych BRONIARZY. PO kapitalnej grze ogrywamy Szydłowianke 2-0. Najpierw Bartek PIotrowski wykorzystuje znakomite podanie Wojtka Mąkosy, a po chwili znowu Bartek wykorzystuje przepiękne prostopadłem podanie Stasia Kozery. Cały mecz mieliśmy dużą przewagę, fajnie oglądało się grę chłopców z N9 w tym spotkaniu. 2-0 to najmniejszy wymiar kary w tym meczu dla Szydłowianki. W II meczu półfinałowym, w bratobójczych derbach Juventa I ogrywa Juvente II 3-2. W wielkim finale mierzymy swoje siły z zespołem Juventy I Starachowice. Okazało się ze mierzymy się nie tylko z gospodarzami ale również ze skandalicznym sędziowaniem.
To co w tym meczu wyczyniał „pan sędzia” przechodzi ludzkie pojęcie. Tendencyjne, jednostronne sędziowanie pod gospodarza, uznanie bramki której nie miał prawa uznać i kilka innych decyzji które wypaczyły wynik finału. W końcówce strzelamy kontaktową bramkę po strzale Wojtka Mąkosy ale na wyrównanie brakuję nam czasu. Przegrywamy finał 2-1 i zdobywamy drugie miejsce w JUVENTA CUP 2016.
Szkoda tego finałowego incydentu bo cały turniej był bardzo fajnie i profesjonalnie zorganizowany. Zdobywamy również nagrodę indywidualną- DAWID SNOPEK – NAJLEPSZYM BRAMKARZEM TURNIEJU , WIELKIE BRAWA DAWID !!! Wielkie brawa należą się naszym chłopakom którzy cały turniej dążyli do zwycięstwa.
CHŁOPCY II MIEJSCE W TURNIEJU ZADEDYKOWALI KACPROWI SOWIE – KACPER WRACAJ DO ZDROWIA, MEDAL DLA CIEBIE CZEKA. (http://bron2004radom.futbolowo.pl)

W turnieju wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie pięciozespołowe grupy. My trafiliśmy do grupy B gdzie naszymi przeciwnikami byli gospodarz JUventa II, AP Końskie I, Siarka Tarnobrzeg i Baszta Rytwiany. Zmagania rozpoczęliśmy od meczu z zespołem z Rytwian. Po jednostronnym spotkaniu pokonaliśmy drużynę Baszty 5-0 a łupem bramkowym podzielili się Bartek Wójcik, Bartek Piotrowski, Staś Kozera , Igor Fituch i Marcel Czyż. Kolejny nasz przeciwnik To Siarka Tarnobrzeg, ale po raz kolejny pokazujemy klase na boisku. Po bardzo dobrej grze zdecydowanie, 3-0 pokonujemy tarnobrzeżan a bramki strzelili Staś Kozera 2 i Bartek Piotrowski. W kolejnym meczu grupowym czeka na nas gospodarz Juventa Starachowice II. Po meczu w którym dominujemy, jesteśmy zespołem lepszym remisujemy 1-1 po golu Bartka Piotrowskiego a gol dla gospodarzy pada po przypadkowym rykoszecie i myli naszego bramkarza. Tym remisem zapewniliśmy sobie udział w półfinale turnieju ale w grupie czeka jeszcze na nas zespół AP KOńskie I. Po raz kolejny po bardzo fajnym meczu w naszym wykonaniu gromimy zespół z Końskich5-0. Bramki w tym meczu strzelali Bartek Wójcik 3 oraz Marcel Czyż i Maks Maleta. Tym zwycięstwem zapewniamy sobie pierwsze miejsce w grupie i w półfinale trafiamy na zespół Szydłowianki Szydłowiec. Półfinałowy mecz z zespołem z Szydłowca to popis młodych BRONIARZY. PO kapitalnej grze ogrywamy Szydłowianke 2-0. Najpierw Bartek PIotrowski wykorzystuje znakomite podanie Wojtka Mąkosy, a po chwili znowu Bartek wykorzystuje przepiękne prostopadłem podanie Stasia Kozery. Cały mecz mieliśmy dużą przewagę, fajnie oglądało się grę chłopców z N9 w tym spotkaniu. 2-0 to najmniejszy wymiar kary w tym meczu dla Szydłowianki. W II meczu półfinałowym, w bratobójczych derbach Juventa I ogrywa Juvente II 3-2. W wielkim finale mierzymy swoje siły z zespołem Juventy I Starachowice. Okazało się ze mierzymy się nie tylko z gospodarzami ale również ze skandalicznym sędziowaniem. To co w tym meczu wyczyniał „pan sędzia” przechodzi ludzkie pojęcie. Tendencyjne, jednostronne sędziowanie pod gospodarza, uznanie bramki której nie miał prawa uznać i kilka innych decyzji które wypaczyły wynik finału. W końcówce strzelamy kontaktową bramkę po strzale Wojtka Mąkosy ale na wyrównanie brakuję nam czasu. Przegrywamy finał 2-1 i zdobywamy drugie miejsce w JUVENTA CUP 2016. Szkoda tego finałowego incydentu bo cały turniej był bardzo fajnie i profesjonalnie zorganizowany. Zdobywamy również nagrodę indywidualną- DAWID SNOPEK – NAJLEPSZYM BRAMKARZEM TURNIEJU , WIELKIE BRAWA DAWID !!! Wielkie brawa należą się naszym chłopakom którzy cały turniej dążyli do zwycięstwa. Dla nas jesteście ZWYCIĘZCAMI. Jesteśmy z Was bardzo dumni. CHŁOPCY II MIEJSCE W TURNIEJU ZADEDYKOWALI KACPROWI SOWIE – KACPER WRACAJ DO ZDROWIA, MEDAL DLA CIEBIE CZEKA. (http://bron2004radom.futbolowo.pl)