Rocznik 2005: Finał i drugie miejsce

Chłopcy z rocznika 2005, podopieczni trenera Krzysztofa Banaszkiewicza dzisiaj zagrali w turnieju halowym organizowanym przez drużynę AS Radomiak. W grupie trafili na zespoły Mazowsza Grójec, Drogowca Jedlińsk, Pogoni Siedlce, Granatu Skarżysko i gospodarza AS Radomiak I.

– Grupę przeszliśmy jak burza, już przed ostatnią kolejką zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w grupie. W półfinale zagraliśmy z bardzo mocnym zespołem Juventy Starachowice. Mecz zakończył się wynikiem 0-0 ale to my lepiej strzelaliśmy karne, a w naszej bramce kapitalnie spisywał się Błażej Sułecki. Ten mecz był bardzo dobry w naszym wykonaniu. Przez cały mecz to my dyktowaliśmy warunki, byliśmy lepsi i na zwycięstwo zasłużyliśmy w czasie regulaminowym. W finale zmierzyły się zdecydowanie dwie najlepsze drużyny turnieju – to jest opinia kibiców i trenerów. Po kapitalnym, stojącym na bardzo wysokim poziomie meczu przegrywamy z Orlikiem 2-3 choć tak naprawdę wynik tego meczu mógł być na naszą korzyść” – relacjonował po turnieju trener Krzysztof  Banaszkiewicz.
Gratulację chłopaki za cały turniej, podejście, grę, osiągnięty wynik. Dobrze się bawiliśmy, przebywaliśmy w swoim gronie przez cały dzień wspierani przez wiernych kibiców, którzy na koniec ufundowali nam w pełni zasłużoną dla nagrodę. Gratulację dla Kuby za MVP turnieju. Brawa dla drużyny za turniej.
– W moim przekonaniu cały zespół zasłużył na tytuł MVP – dodał trener Banaszkiewicz.

PODOBNE WPISY