Rocznik 2007: Obronili mistrzostwo!!! (FOTO)

Chłopcy z Broni Radom z rocznika 2007 powtórzyli sukces sprzed roku i wywalczyli mistrzostwo Halowej Ligi Dziecięcej Windoor Cup. Powtórzyli też sukces swoich kolegów z 2008, którzy mistrzostwo wywalczyli tydzień temu w Kozienicach. To kolejny wielki sukces naszego klubu, który docenił tez Sławomir Pietrzyk, prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. "Nie mam wątpliwości kto w naszym regionie najlepiej szkoli dzieci i młodzież" - powiedział prezes Pietrzyk.

FOTOGALERIA TUTAJ

Żeby dostać się do finału turnieju Windoor Cup najpierw trzeba było przebrnąć przez eliminacje, potem przez turniej półfinałowy, a w finale spotkało się sześć najlepszych drużyn z całego regionu. Zespoły te zagrały ze sobą w sobotę systemem każdy z każdym. Pojedynki odbyły się w hali PSP 18 ul. Ofiar Firleja w Radomiu.

Podopieczni trenerów Wojciecha Banaczka i Marka Zakrzewskiego słabo zaczęli turniej. Po porażce i remisie wydawało się, że powtórzenie sukcesu sprzed roku jest niemożliwe. Jednak w kolnych meczach chłopcy zagrali koncertowo. W ostatniej kolejce potrzebowali wygranej nad Młodzikiem Radom. Zwyciężyli 4:0 i zapewnili sobie mistrzostwo oraz główne nagrody.
Jesteśmy z Was Dumni!!!!

Wyniki 2007: 
Broń – Legion Głowaczów 0:0
Broń – Orlik Radom 0:1
Broń – Pilica Białobrzegi 3:0
Broń – AP Szydłowiec 3:2
Broń – Młodzik Radom 4:0
Krystian Harciński z Broni został najlepszym bramkarzem.

Broń 2007: Krystian Harciński – Jan Garbacz, Jakub Wachnicki, Kacper Górka, Maciej Pałka, Mikołaj Hernik, Szymon Molga, Marcel Nowocin, Adam Jabłoński, Andrzej Witkowski, Bartek Mąkosa.

PODOBNE WPISY