Rocznik 2007: Trzecie miejsce w Junior Cup

Chłopcy z rocznika 2007 wzięli udział w halowym turnieju Junior Cup. Impreza organizowana była w Radomiu, w hali sportowej PG 13. Zespół trenerów Wojciecha Banaczka i Marka Zakrzewskiego w meczu o trzecie miejsce walczył z Legionem Głowaczów. Szersza relacja w rozwinięciu,

Kolejna turniejowa niedziela w naszym wykonaniu i kolejny medal wywalczony przez chłopaków. To nam się wcale nie znudzi! Dziś na zaproszenie Juniora 2007 Radom braliśmy udział w JUNIOR CUP. Do walki stanęli chłopcy, którzy nie brali udziału w turnieju w Białobrzegach, Ci którzy wrócili z ferii zimowych i Ci, którzy wrócili do zdrowia. Kolejna świetna grupa młodych piłkarzy z naszej rodziny całego rocznika 2007.
Los przydzielił nas do grupy razem z Juniorem I Radom, Zwolenianką Zwoleń i Legionem Głowaczów (nie dojechała drużyna Centrum Radom). Dwa zwycięstwa i remis pozwolił nam zająć pierwsze miejsce w grupie i w półfinale zagraliśmy z gośćmi z Puław, gdzie nastąpiła mała zniżka formy i po przegranej walczyliśmy o brąz z Legionem Głowaczów. Legion został pokonany po raz drugi w tym turnieju przez nas i najniższy stopień podium należał do Broni. Nagroda indywidualną zgarnął nasz bramkarz Dawid Czerny – najlepszy bramkarz turnieju! BRAWO DAWID!
Nasze wyniki grupowe: z Juniorem I Radom 0-0; ze Zwolenianką Zwoleń 6-1 (Witkowski 3, Bień,Grzyb, Korczak po 1); z Legionem Głowaczów 3-2 (Nowocin 2, Jabłoński) PÓŁFINAŁ Puławiak Puławy – Broń 4-0 Orlik Radom – Legion Głowaczów 3-2
Meczu o IX miejsce nie było. Ostatnią lokatę zajęła Broń II Radom (USTRONIE).
o 7 miejsce: Junior II Radom – Zwolenianka Zwoleń 2-2 k. 0-2
o 5 miejsce: Junior I Radom – AS Radomiak 2-2 k.2-0
o 3 miejsce: Broń I Radom – Legion Głowaczów 1-0 (Suligowski)
FINAŁ: Orlik Radom – Puławiak Puławy 2-3
Najlepszy strzelec: Alan Barszcz (AS Radomiak) – 8 bramek Najlepszy bramkarz: Dawid Czerny (Broń I Radom) Najlepszy zawodnik: Wojciech Lubasiński (Orlik Radom) Broń 2007 Radom: Dawid Czerny – Marcel Nowocin, Adaś Jabłoński, Dawid Bień, Błażej Grzyb, Antoś Kokoszka, Kacper Kucharski, Kacper Stanik, Bartek Suligowski, Andrzej Witkowski, Bartek Kowalski, Oleg Korczak (http://bronradom2007.futbolowo.pl)

PODOBNE WPISY