Rocznik 2007: Zwycięstwo na 20-lecie Orlika

Chłopcy z rocznika 2007 wygrali w sobotę turniej piłkarski rozgrywany z okazji 20-lecia UKS Orlik Radom. Impreza była bardzo fajnie zorganizowana, a podopieczni trenerów Wojciecha Banaczka i Marka Zakrzewskiego mają dużo powodów do zadowolenia.

FOTOGALERIA TUTAJ

Rywalizacja toczyła się pomiędzy siedmioma drużynami o Puchar Cechu Piekarzy w Radomiu. Ogółem na trzech boiskach rywalizowano w rocznikach 2007, 2009 i 2010. Było mnóstwo emocji, radości i padło wiele pięknych bramek. Wokół boisk iście rodzinna atmosfera, bo na kocykach i krzesełkach rodzice dopingowali swoje pociechy i cieszyli się z pięknej pogody. Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy zapisać się na kartach historii UKS ORLIK zwyciężając w całym turnieju rocznika 2007. Nasza drużyna zdominowała zawody odnosząc komplet zwycięstw i tracąc tylko jedną bramkę.
Najlepszym strzelcem został nasz „bombardier” – BARTEK MĄKOSA.

Nasze wyniki: z Talencikiem 4-0 (Mąkosa 2x, Garbacz, Wachnicki) z AS-em Radomiak 5-0 (Gregorek 2x, Mąkosa 2x, Nowocin) z Juniorem 4-0 (Mąkosa 2x, Jabłoński, sam.) z Orlikiem II 7-0 (Kucharski 2x, Nowocin 2x, Garbacz, Gregorek, Mąkosa) z Beniaminkiem 4-1 (Mąkosa 3x, Gregorek) z Orlikiem I 1-0 (Mąkosa)

Najlepszy strzelec – Bartek Mąkosa (Broń) – 11 goli
Najlepszy bramkarz – Hubert Kalbarczyk (Orlik I)
Najlepszy zawodnik – Krzysztof Siedlecki (AS Radomiak)

GALERIA TUTAJ (http://bronradom2007.futbolowo.pl)

PODOBNE WPISY