Rocznik 2009: Pożyteczna przygoda w Nadrzeczu

Trzy dni w Nadrzeczu, w okolicach Biłgoraja spędzili nasi młodzi piłkarze z rocznika 2009. Nasi chłopcy mieli okazję grać tam z mocnymi przeciwnikami. Chociaż nie osiągnęli tam większych sukcesów, to w kilku meczach zabrakło im skuteczności i szczęścia. Przygoda i doświadczenie zebrane w tym turnieju jest najcenniejsze dla naszych 11-latków. Relacje z meczów znajdziecie w rozwinięciu!

Sobotnie wyniki:
Broń Radom – Białe Orły Warszawa 0:0
Dobre wyrównane spotkanie oba zespoły miały swoje szanse na zwycięstwo.
Broń Radom – Motor Lublin 0:2.
Pewne zwycięstwo zespołu z Lublina który szybko wyszedł na prowadzenie i później kontrolował spotkanie.
Broń Radom – Górnik Łęczna 0:1
Po słabym meczu z Motorem spotkanie w którym Broń była zespołem który prezentował się lepiej. W końcówce to jednak Górnik wyprowadził kontrę i wygrał spotkanie.
Broń Radom – Cracovia 0:1
Zasłużone zwycięstwo Cracovii która przeważała od pierwszej do ostatniej minuty.
Broń Radom – AP Stalowa Wola 0:0
Pierwsze minuty nerwowe ale później dobra gra Broni, przewaga w posiadaniu piłki, kilka dobrych sytuacji ale drogi do bramki nie udało się znaleźć.
Niedzielne wyniki z Nadrzecza:
Broń Radom – Lublinianka 0:3
Bardzo ciekawe spotkanie do oglądania dla kibiców, optyczna przewaga zespołu z Lublina i skuteczna gra 3 sytuacje i 3 bramki. My gramy ambitnie stwarzamy sobie 2 „setki” ale piłka jak zaczarowana nie wpada. Po meczu dużo ciepłych słów od trenerów rywali.
Broń Radom – Dunajec Nowy Sącz 0:4
Paradoksalnie jedno z najlepszych spotkań na tym turnieju z jego zwycięzcą – kolejne 2 fantastyczne sytuacje niewykorzystane + poprzeczka. Rywale 2 kontry i 2 stałe fragmenty gry i 0:4.