Rocznik 2009: Pożytecznie z Koroną

Szeroki skład, jednak niestety bez dwóch bardzo ważnych ogniw Adriana i Dawida zabrał Trener Martin na sparing do Kielc. W twardym i zaciętym meczu nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze na tle klasowego rywala.
KKP Korona Kielce - Broń Radom 5:3 (2:1)
Bramki dla Broni: J. Figarski, K. Ciszewski, J. Holak
Broń 09: K. Turek - M.Szambor, M. Batorski, A. Just, J. Holak, M. Wicik, P. Zegarski, B. Gierwatowski, P. Rumkowski, J. Figarski, K. Ciszewski oraz A. Bomba, S. Bomba, M. Grzyb, Sz. Jabłoński, B. Kucharski, P. Przydatek, W. Stachowicz, J. Więcaszek, zawodnik testowany.
Martin Łabędzki: "Bardzo twarde spotkanie, z dużą ilością niedokładności z naszej strony oraz błędami które skutkowały stratą bramek. Od początku było widać że będzie to ciężki i twardy pojedynek. Szybko straciliśmy bramkę, kilka razy bardzo ostro zostali potraktowani nasi chłopcy ale dobrze zareagowaliśmy i z biegiem czasu łapaliśmy dobry rytm gry czego efektem była składna akcja wyprowadzona od własnej bramki i zakończona pewną finalizacją. Szkoda licznych błędów czy też niedokładności w kluczowych momentach które uniemożliwiły nam zdobyć więcej goli, mimo iż kilka razy mieliśmy bardzo dogodne okazję do tego. Niemniej jednak kolejna dawka informacji i doświadczeń. Ponadto dwudziestu zawodników mogło sprawdzić się na najwyższym poziomie i wierzę że podziała to na nich jeszcze bardziej motywująco i w perspektywie czasu będziemy coraz silniejsi i bardziej kompletni"

PODOBNE WPISY