Ruszyła giełda transferowa

Paweł Wolski, Przemysław Śliwiński i Michał Janik są na liście życzeń trenera Broni Radom, Dariusza Różańskiego - taką informację podał dziś rano portal RadomSport.pl Cała trójka w przeszłości grała w juniorskich zespołach Broni i rzeczywiście szkoleniowiec potwierdził, że widziałby tych zawodników u siebie w zespole. Jednak na razie szanse na to, aby zagrali w naszym klubie są niewielkie.

Paweł Wolski, to wychowanek UKS Jastrząb Głowaczów, ostatnio grający w Lechii Tomaszów Mazowiecki. Z kolei Janik i Śliwiński, w ostatnim czasie reprezentowali Radomiaka.

– Poza Pawłem Wolskim, do którego nie mogłem się dodzwonić, rozmawiałem zarówno z Przemkiem Śliwińskim, jak i Michałem Janikiem. Bardzo bym, chciał, aby pomogli nam w awansie do trzeciej ligi. Temat tych zawodników jest otwarty, ale obaj będą testować się w klubach w wyższej lidze. To są młodzi, ambitni chłopcy, ja ich rozumiem, że chcą próbować wyżej i zobaczymy co się wydarzy w przyszłości – mówi trener Dariusz Różański.

Sporo w ostatnich dniach spekuluje się i przypuszcza w temacie ruchów kadrowych Broni. Portal CozaDzien.pl informował o tym, że Mateusz Jaworski (wychowanek Orlika Radom, ostatnio Oskar Przysucha i Pilica) prawdopodobnie byłby uzupełnieniem po odejściu Bartka Krukowskiego. Czy rzeczywiście tak jest, to się okaże pewnie w przyszłym tygodniu. Trener Dariusz Różański nie ukrywa, że lista zawodników z którymi rozmawia, nie kończy się na wspomnianych wyżej.

– Na pierwszych zajęciach pojawi się 3-4 nowych zawodników, ale rozmawiają oni teraz ze swoimi klubami na temat testów w naszym klubie, dlatego wstrzymuję się z podaniem nazwisk – dodał trener naszego zespołu.
Pierwsze zajęcia zaplanowano na poniedziałek, 9 stycznia.

Na zdjęciu – Przemysław Śliwiński (drugi z prawej) w jednym zespole z graczami Broni