Sędziowska ciekawostka

Sobotni mecz Broni Radom poprowadzi Patryk Adamczyk z Łodzi. Ciekawostką jest fakt, że ten sam arbiter prowadził już ponad rok temu mecz pomiędzy Bronią i Startem. Arbiter ma 23 lata, ale już spory dorobek sędziowski na swoim koncie.

Sędzia Patryk Adamczyk w marcu 2014 roku prowadził mecz Broni ze Startem Otwock. Zainteresowanie pojedynkiem było duże, bo był to pierwszy mecz Broni w rundzie wiosennej na swoim obiekcie. Pojedynek oglądało około 850 widzów. Skazywany na pożarcie Start, ku zdziwieniu wszystkich prowadził 2:0 już po 36 minutach. Taki wynik utrzymywał się do 71 minuty. Wówczas koncertową końcówkę rozegrała Broń i po golach Mariusza Marczaka w 71 i  83 minucie oraz Damiana Sałka w 80 minucie, zwyciężyła 3:2. Czy w sobotę również będzie emocjonująco? Mamy nadzieję, że nasz zespół wygra to spotkanie i mniej będziemy musieli się denerwować.