Sparingi młodzieżowych drużyn Broni

Ledwie zakończyła się runda jesienna, a już nasze drużyny młodziezowe grają mecz sparingowe. W sobotę w dwóch meczach z Ajaxem Radom zagrały ekipy trenera Martina Łabędzkiego. Wyniki i relacje podajemy w rozwinięciu.

Ajax 2005/06 Radom – Broń 2007 Radom 2:1 (1:0)
Bramka: Andrzej Witkowski 62 min (asysta Gerard Zawisza)
Broń 2007: Wojtek Ginał (BR) Piotr Gębura, Hubert Skóra , Kacper Górka, Andrzej Witkowski (kpt), Marcel Nowocin, Bartłomiej Mąkosa, Gerard Zawisza, Oskar Sadkowski, Antoni Stępień, Patryk Szymczak oraz Wiktor Witasek, Bartosz Suligowski, Bogusław Ogorzałek, Bartłomiej Kiełbus, Jakub Kupis,
– Kolejny sparing za nami, dzisiaj niestety słaby mecz , praktycznie wszyscy zawodnicy notowali ogromną ilość niedokładnych podań oraz strat co skutkowała brakiem wykorzystania naszych atutów w ofensywie. Natomiast sparing jak najbardziej pożyteczny gdyż mogliśmy pograć głównie w ataku pozycyjnym przy niskim pressingu przeciwnika. Mimo dominacji w posiadaniu piłki ilość wypracowanych sytuacji była za mała. Kolejny materiał do analizy i dalszej pracy – relacjonuje trener Martin Łabędzki.

Rocznik 2010
Broń II Radom – Ajax Radom 0:1 (0:1)
Broń II: Jan Bisinski (BR) – Kuba Siwek (kpt), Antoni Szczęsny, Adam Grabowski, Szymon Równy, Olek Kapciak, Marcel Pijarski, Oliwier Marcinkiewicz oraz Dawid Szymczak, Arkadiusz Baliński, Adam Sygocki.
Udany sparing , mecz na styku , dobra pierwsza połowa . O wyniku spotkania zaważył błąd w ostatniej akcji pierwszej połowy przy rzucie różnym dla Ajaxu.
„Przy większym spokoju i wykorzystaniu sytuacji mogliśmy przynajmniej wyrównać stan rywalizacji. Najważniejsze aby jak najwięcej czerpać z takich spotkań i móc uczyć się jak i doskonalić pewne elementy piłkarskiego rzemiosła. Cieszy determinacja, wola walki do końca jak i budowane akcje . Pracujemy dalej aby grać coraz lepiej w piłkę i czerpać z tego radość” – napisał trener Łabędzki.

Rocznik 2008
Star Starachowice – Broń Radom 3:6
Bramki: Bugaj 3 Rutkowski, Cieloch, Krajewski
– Zagraliśmy dobry mecz, w którym wystąpili wszyscy chłopcy, którzy byli do dyspozycji i troszkę zmieniliśmy ustawienia i wypadło to jak na pierwszy raz całkiem dobrze. Chłopcy stworzyli sobie dużą liczbę sytuacji bramkowych – powiedział nam trener Broni 2008, Marcin Trojanowski.

Rocznik 2009
Sparingowe granie w Tomaszowie Mazowieckim. W sobotę rozegraliśmy towarzyskie gry zarówno w systemie 9vs9 jak i 11vs11. Naszym rywalem zwycięzca Łódzkiej I Ligi Wojewódzkiej – zespół Lechii.
60 minut w „dziewiątkach”:
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Broń Radom 3:2
40 minut w „jedenastkach”:
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Broń Radom 2:2
Bramki dla Broni 2009: K. Ciszewski, B. Gierwatowski, A. Just, M. Szambor
Skład: M. Batorski, K. Ciszewski, B. Czerny, B. Gierwatowski, M. Grzyb, Sz. Jabłoński, D. Juźwik, J. Holak, A. Just, B. Kucharski, P. Przydatek, W. Stachowicz, M. Szambor, J. Więcaszek
Bardzo dobre spotkania zagrał nasz zespół z niezwykle silnym rywalem. Niestety choroby i kwarantanny przetrzebiły skład na ten wyjazd. Z powołanych przez Trenera Siwaka zabrakło 5-ciu zawodników . W bramce musieli radzić sobie zawodnicy z pola. Pomimo tego zespół spisał się bardzo dobrze, pokazał dużo jakości i jeszcze więcej charakteru . Oba spotkania wyrównane, toczone w bardzo szybkim tempie stały na wysokim piłkarskim poziomie. Oby jak najwięcej takich meczów

PODOBNE WPISY