Sparingowa środa

Radomiak gromi Ursusa. "Dwucyfrówka" Startu.  Wysoka wygrana Zawiszy. Włókniarz zagrał z ekstraklasą. Przedstawiamy wyniki środowych sparingów trzecioligowców.

Mazur Karczew- Pilica Białobrzegi 1:2, Mazur Karczew- Orlęta Łuków 2:2 – Karczewaianie przebywają na ntensywnym obozie w Miętnym, ponadto testują wielu zawodników, stąd być może niespodziewane wyniki.

Legionovia Legionowo- Hutnik Warszawa 3:2 – W pojedynku dwóch trzecioligowców górą Legionovia, mimo , że do 80 minuty to Hutnik prowadził 2:1. Piłkarze Legionovii nie wykorzystali karnego.

GKS Bełchatów- Włókniarz Zelów 6:1 – Włókniarz nie miał szans ze startującym za kilka dni w ekstraklasie Bełchatowem, dla którego był to ostatni sparing przed sezonem. Szóstego gola zdobył w 90 minucie Kamil Kosowski, b, reprezentant kraju. Włókniarz na razie nie uzupełnił kadry po odejściu kilku zawodników.

Ceramika Opoczno- Partyzant Radoszyce 2:0
– Ceramika gra młodzieżą, większość drużyny stanowią juniorzy.

Radomiak Radom – Ursus Warszawa 6:1 – W Radomiaku testowana jest cała plejada zawodników, w tym zza granicy. „Zieloni” odnieśli wysokie zwycięstwo nad apsirującym do czołówki trzeciej lig Ursusem. Do przerwy Radomiak wygrywał 1:0,  w drugiej połowie w drużynie Ursusa pojawiło się ośmiu nowych zawodników i po stracie pięciu goli, część z nich już nie wystapi w drużynie „Traktorków”.

MKS Kutno- Olimpia Koło 3:0
– Podczas zwycięskiego sprangi, kontuzji doznał Maciej Rutkowski, podstawowy obrońca ” miejskich”, który nie będzie mógł zagrać przez około dwa miesiące.

OKS Start Otwock- Promnik Łaskarzew 10:1
– Dwucyfrowa wygrana spadkowicza z drugiej ligi nad dwunastą drużyną ligi okręgowej.

Zawisza Rzgów- Polonia Piotrków Tryb. 7:1
– Także wysoka wygrana beniaminka nad jedenastym zespołem piotrkowskiej „okręgówki”.