Sparingowe zawirowania Broni

W sobotę nasz zespół zagra z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski na wyjeździe. Trochę skomplikowała się sytuacja jeśli chodzi o dwa pozostałe sparingi. Broń miała grać z Lechią Tomaszów Mazowiecki 28 lipca, ale ponieważ obie drużyny zagrają ze sobą już w drugiej ligowej kolejce, Lechia odwołała ten sparing. W tym terminie trener Artur Kupiec załatwił sparing z Energią Kozienice lub Drogowcem Jedlińsk.. Będzie to wiadome w najbliższych dniach.
Broń zagra też w ramach jednostki treningowej w Jedlni na boisku Królewskich 1 sierpnia z Jodłą Jedlnia Letnisko, którą prowadzi Tomasz Dziubiński.

Nie dojdzie do skutku mecz towarzyski z Motorem w Lublinie. W klubie tym doszło do zmiany trenera, nowy szkoleniowiec zmianił plany treningowe i Broń została bez sparingpartnera.
– Cały czas szukam rywala na 4 sierpnia. Nie jest to łatwe, bo nawet liga okręgowa ma Puchar Polski tego dnia  – mówi trener Artur Kupiec.

Szkoleniowiec Broni liczy, że może rywal znajdzie poprzez informację na naszej stronie, dlatego podajemy numer telefonu do trenera Artura Kupca – 501 254 301

PODOBNE WPISY