Sparingowy weekend drużyn młodzieżowych

Sobota i niedziela przebiegły naszym drużynom pod znakiem kolejnych meczów towrzyskich. Wyniki były bardzo różne, bo trenerzy mieli możliwość sprawdzania różnego ustawienia, różnych składów. W każdym razie nasze zespoły czeka bardzo dużo pracy. Wyniki znajdziecie w rozwinięciu.

Broń 2004 Radom – Orlik 2005 Radom 0:4
Bardzo słaby mecz w wykonaniu naszej drużyny. Sporo niewykorzystanych sytuacji bramkowych i dużo błędów w defensywie. Kilku graczy rocznika 03 i 04 zagrało wcześniej w rezerwach i trener Mikołaj Skórnicki nie mógł wystawić najmocniejszej kadry, co nie zmienia faktu, że drużynę czeka dużo pracy.

Rocznik 2007
Broń Radom – Huragan Wołomin 7:2
Bramki: Kucharski 2 Bondarczuk 2 Mąkosa Orzechowski Witkowski
– Dobry mecz w naszym wykonaniu choć nie ustrzeglismy się błędów (bramka stracona w pierwszej akcji meczu). Kolejny mecz gdzie mogliśmy sprawdzić kilka wariantów. Prowadziliśmy grę, utrzymywalismy się dłużej przy piłce, stwarzalismy więcej okazji do zdobycia bramek dlatego jestem zadowolony z postawy zespołu – mówi trener Broni, Wojciech Banaczek.

Rocznik 2008
Versovia Warszawa – Broń Radom 5:1
Mecz w Warszawie pod balonem. Mimo porażki, zwłaszcza druga polowa w wykonaniu naszych zawodników mogła się podobać.

Rocznik 2009
Broń II Radom – PAS Skarżysko Kamienna 0:3
Bron II: H. Siwiec – M. Batorski, A. Bomba, S. Bomba, Ł. Chyra, B. Czerny, M. Głowacki, M. Iwański, Sz. Jabłoński, D. Kaźmierczak, B. Kędzior, A. Kupidura, Sz. Lis,  H. Piwoński, A. Zgiep.
Mecz trwał 70 minut. Gra lepsza niż wynik.
– „Bardzo dobry szybki mecz dużo walki i mnóstwo sytuacji bramkowych. Mocny przeciwnik z I ligi świętokrzyskiej  bardzo solidny nie bojący się grać piłką, super opanowana gra z kontrataku (dwie stracone bramki) i jedna z karnego. Nasza drużyna również pokazała się z bardzo dobrej strony, dużo grania piłka, mnóstwo sytuacji bramkowych po składnych akcjach w środku pola jak i świetnych  akcjach oskrzydlających w których jednak brakowało wykończenia co mnie jako napastnika trochę boli. Wynik nie odzwierciedla gry naszych chłopaków, gdyby wykorzystali  choć część sytuacji stuprocentowych to spotkanie nie musiało zakończyć się porażką – mówił po meczu trener Łukasz Ławrecki.

Rocznik 2009
Broń 2009 Radom – APN Talent 2008 Radom 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Bramki dla Broni: K. Ciszewski , M. Wicik
Broń 2009: K. Turek, H. Siwiec – A. Choroś, K. Ciszewski, J. Figarski, B. Gierwatowski, M. Grzyb, J. Holak, A. Just, D. Juźwik, B. Kucharski, M. Matejski, M. Mroczka, P. Przydatek, W. Stachowicz, M. Szambor, M. Wicik, J. Więcaszek
Mecz 1×30 + 2×25 minut
Trener Siwak podkreślił niemal bezbłędną grę w defensywie całego zespołu od napastników po bramkarza co dało przełożenie na „zero z tyłu”. Cieszy świetna gra w powietrzu przy stałych fragmentach zarówno w obronie jak i w ataku co na tle warunków fizycznych przeciwników jest godne podkreślenia. Nastawienie mentalne również stało na bardzo wysokim poziomie, walczyliśmy do upadłego o każdą piłkę, asekurowaliśmy się w defensywie, z ławki szło wsparcie dla przebywających na murawie. Niemal wszystkie założenia przedmeczowe nakreślone przez Trenera zostały wykonane. Były oczywiście drobne mankamenty ale przy tej klasie rywala było to nieuniknione. Trener Siwak po meczu podziękował drużynie za serce, ogromne zaangażowanie w grę co uznał za kluczowe w tym bardzo dobrym i bardzo wyrównanym spotkaniu. Serdecznie dziękujemy drużynie Talentu i Trenerowi Pawłowi Jankowskiemu że zgodził się zagrać z nami w ostatniej chwili.

Rocznik 2010
Energia Kozienice – Broń Radom 1:18
Trener Robert Rogala wysłał bardzo mocny skład do Kozienic. Wysoka wygrana nie ma więszego znaczenia, fajnie, że obie ekipy pograły ze sobą prawie dwie godziny.

PODOBNE WPISY