Środa w Białobrzegach. Jest nadzieja!

PILICA BIAŁOBRZEGI - BROŃ RADOM
Środa, godz. 15, stadion w Białobrzegach, ul. 11 listopada 57

W środę w BIałobrzegach odbędzie się ważny i chyba emocjonujący mecz w ramach trzecioligowych derbów regionu radomskiego. Pilica Białobrzegi podejmuje Broń. Gospodarze świetnie rozpoczęli rundę wiosenną. Mocno spręzają się na mecz z naszą drużyną....bo dziwnym trafem na Broń najmocniej zawsze mobilizują się zespoły z naszego regionu. Nasz zespół stracił ważne punkty z Ursusem Warszawa. Pojedynek w Białobrzegach to już właściwie mecz ostatniej szansy.Wygrana da nadzieję, a przecież nadzieja umiera ostatnia.

W zespole Broni widać nieco przygnębienie środową porażką, ale jednocześnie widać też sportową złość. Pierwsza połowa meczu z Ursusem pokazała, że w drużynie leżą ogromne możliwości, ale mecz trwa 90 minut i trzeba zagrac całe spotkanie dobrze, aby osiągnąć sukces. Zespół ma ogromną świadomość, że wygrana da jeszcze cień nadziei i możliwość walki o 8 miejsce, które (być może) da utrzymanie w III lidze.

– Mobilizujemy się mocno na to spotkanie. Mamy przygotowany plan taktyczny. Jest kilka urazów w zespole, przy czym najpoważniejszym urazem jest „kontuzja głowy”. Mam  tu na myśli dwa karne zrobione przez moich zawodników w meczu z Ursusem. W takich chwilach nawet najlepszy plan taKtyczny przestaje być aktualny – mówi trener Broni, Grzegorz Dziubek.

Od godz. 14.50 tradycyjnie będziemy na żywo informować o tym co dzieje się w Białobrzegach.