Środa w Nowinach

GKS NOWINY - BROŃ RADOM
Środa, godz. 18.30


Przedostatni mecz towarzyski rozegrają w środę piłkarze Broni. Zmierzą sie na wyjeździe z czwartoligowym GKS Nowiny. Powoli krystalizuje się kadra zespołu. Z naszym zespołem trenują Michał Kielak i Krzysztof Kiercz i liczymy, że zarząd kluby zrobi wszystko, aby ci zawodnicy dołączyli do kadry.

GKS Nowiny to klub prowadzony przez prezesa Przemysława Cichonia, niegdyś znakomitego piłkarza Broni. W ostatnim sezonie zespół ten zajął piąte miejsce w świętokrzyskiej czwartej lidze.
W naszej ekipie w środę zabraknie Damian Machajka, który narzeka na lekki uraz nie nie ma co ryzykować. Prawdopodobnie nie wystąpi też Japończyk, Yudai Miyamoto.

Sztab szkoleniowy zdecydował sią na Jakuba Zborowskiego i Hiszpana, Danzella Morę, więc wszystko wskazuje na to, że obaj dołączą do zespołu.
Broń może mieć znowu jededen z najlepszych bloków defensywnych w lidze, o ile zostanie w drużynie, Krzysztof Kiercz Liczymy na tego zawodnika, bo młodzież ma od kogo się uczyć. Po testach w Stali Stalowa Wola powrócił do zespołu Michał Kielak i też trenerzy liczą na tego gracza.

W środę niestety nie planujemy relacji na żywo z Nowin, ale wynik i szczegóły podamy tuż po zakończeniu meczu!