Środa w Suchej z Pilicą

PILICA BIAŁOBRZEGI - BROŃ RADOM
Środa, godz. 17.30 boisko w Suchej

W środę piłkarze Broni rozegrają przedostatni już mecz towarzyski przed nowym sezonem ligowym. Podopieczni trenera Dariusza Różańskiego zmierzą się z ligowym rywalem, mocną i solidną Pilicą Białobrzegi. Ponieważ stadion w Białobrzegach przechodzi lekką przebudowę, sparing rozegrany zostanie na boisku Zodiaka Sucha.

Tak jak już pisaliśmy, nasz zespół nie zagra w najmocniejszym i optymalnym zestawieniu. Zabraknie Cezarego Zuelińskiego, który po ślubie dostał kilka dni wolnego na podróż poślubną. Kontuzjowany jest Emil Więcek, ale rozpoczął już treningi i mamy nadzieję, że szybko wróci do gry.

Pilica latem była bardzo aktywna na transferowym rynku. Do zespołu dołączyli:Mateusz Jaworski, Piotr Skałbania, Piotr Kornacki (Oskar Przysucha), Damian Stanisławski, Konrad Paterek (Energia Kozienice). Niewykluczone, że w bramce wystąpi były reprezentant Polski, wychowanek Pilicy, Sebastian Przyrowski.
Sparing zapowiada się ciekawie i mamy nadzieję, że piłkarze obu drużyn będą oszczędzać zdrowie, bo często w tego typu meczach ambicja bierze górę nad rozsądkiem.

WYNIK MECZU OD GODZ. 17.30 BĘDZIEMY PODAWAĆ NA ŻYWO

PODOBNE WPISY