To sympatyczna tradycyja w naszym klubie!

Już w piatkowy wieczór, 20 grudnia o godzinie 19 piłkarze, którzy w przeszłości grali w Broni Radom i mają ten klub w sercu, spotkają się na corocznym meczu świątecznym. Każdego roku spora grupa zawodników przyjeżdża, aby znowu pograć ze sobą w piłkę, aby pogadać, powspominać i złożyć sobie świąteczne życzenia.

Tradycyjnie mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Świąteczne spotkania odlbojów odbywały się już kilkanaście lat temu, kiedy było to boisko „Budowlanki” i nawet wtedy, gdy śnieg był po kolana.

– To już nasza tradycja, abyśmy mogli się spotkać, trochę pokopać piłki, ale też, żeby złożyć sobie świąteczne życzenia – zaznacza Daniel Grymuła, były zawodnik Broni.

W akcji zobaczymy między innymi obecnego prezesa klubu, Roberta Wicika. Na boisku pojawi się też trener seniorów Dariusz Różański. Wystąpi też większość trenerów pracujących obecnie w klubie, którzy kiedyś grali w naszej drużynie – Daniel Grymuła, Marcin Trojanowski, Krzysztof Banaszkiewicz, Michał Kucharski, Mariusz Lis, Wojciech Banaczek, czy też Marek Zakrzewski. Z pewnością zobaczymy też kilku obecnych zawodników Broni, kórzy zawsze chętnie grają w tych meczach – mowa o Dawidzie Sali, Pawle Młodzińskim i Kamilu Czarneckim. Będzie też cała plejada zawodników z lat 90 – tych. Ostatecznie wszystko okaże się na miejscu, kto zagra w świątecznym meczu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spotkać się z dawnymi zawodnikami Broni!

PODOBNE WPISY