Trenowali prawie w komplecie (ZDJĘCIA)

Piłkarze Broni zaliczyli w poniedziałek dość intensywny, interwałowy trening. Pocieszającą wiadomością jest fakt, że poprawia się sytuacja kadrowa i nie licząc Mikołaja Skórnickiego, wszyscy piłkarze już normalnie trenowali.

FOTOGALERIA Z TRENINGU TUTAJ

W zajęciach uczestniczył już Mariusz Marczak. Narzekał ostatnio na ból kolana i odpoczął w dwóch ostatnich meczach towarzyskich. Trenował również po dłuższej przerwie Norbert Wnukowski. Wydaje się, żę w środę zagra razem z bramkarzem Karolem Budzikurem po 45 minut.

Kadra Broni nie jest jeszcze zamknięta. Trener Tomasz Dziubiński penetruje rynek, szuka, odbiera telefony, ale nowych zawodników póki co nie ma.

– Chętni są albo gracze z Afryki, albo zza wschodniej granicy. Jeśli chodzi o Polaków, to szukamy kogoś do rywalizacji, kto mógłby się wyróżniać na tle zespołu. Nie ma sensu ściągać zawodnika, który ma porównywalne umietjęności do naszych młodzieżowców. Okienko transferowe nadal jest otwarte i szukamy – mówi trener Dziubiński.

Broń w środę o godz. 17.30 zagra u siebie ze Stalą Stalowa Wola. Szerszą zapowiedź tego sparingu zamieścimy jutro w naszym serwisie.

PODOBNE WPISY