BROŃ: Młodziński - Ubożak (Ż), Kośmicki, W.Kupiec (Ż), Cichoń - Kozubek, Czarnecki, Sałek, Rdzanek (85 Ziętek) - Ciupiński, Jamróz (87 Dziubiński)
TS SOKÓŁ: Chachuła - Golański, Ziółkowski, Woźniczak, Noga - Białek, Turek, Łagodziński, Okoński - Obi, Adamiec

bramka: Ciupiński- 63

Poniżej zapis relacji live. Zdjęcia wkrótce

Piłkarze obu drużyn od 15 minut na boisku prowadzą rozgrzewkę. Kibiców przybywa na mecz pogoda jak narazie dopisuje. Do meczu pozostało 13 minut.

1 min. zaczął się mecz
2min. uderzenie Ciupińskiego obok bramki
6min. wyrównany mecz
9min. uderzenie Czarneckiego broni Chachuła
13min. obie drużyny starają się utrzymać przy piłce jak narazie obie bardzo dobrze bronią swojej bramki
17min. Ciupiński wygrał pojedynek jeden na jeden ale obrońca wybił na rzut rożny a z niego obok słupka minimalnie uderza Czarnecki
21 min. W.Kupiec otrzymuje żółtą kartkę rzut wolny dla gości ale obok bramki uderzenie
26 min. broni uderzenie Młodziński
29 min. rzut wolny dla Broni uderzenie Kozubka piąstkuje bramkarz gości
35 min. mecz wyrówany na trybunach cały czas doping dla naszego zespołu
37 min. aut dla Broni sędzia innego zdania
40 min.
uderzenie Kozubka goll nie sędzia pokazuje spalonego którego nie było. Sędzia podjął kolejna dziś dziwną decyzję
43 min. Ciupiński uderza z 22 metrów obok bramki

PRZERWA jest 0:0

46 min. zaczęła się druga połowa
50 min. Jamróż uderza obok bramki
51 min. Ciupiński nabija obrońcę ale mija piłkę bramkę gości rzut rożny ale nic z tego
53 min. Czarnecki uderza obok bramki z 23 metrów
55 min. w polu karnym gości faulowany Ubożak powinien być rzut karny dla Broni a sędzia pokazuje rzut wolny dla gości i żółtą kartkę daje naszemu zawodnikowi który na noszach jest znoszony kolejna błędna decyzja sędziego
60 min. Jamróż uderza z 25 metrów ale broni bramkarz gości
63 min. gollllllllllllllllllllllllllll Kozubek podaje do Ciupińskiego a ten strzela bramkę i Broń prowadzi 1:0
65 min. rzut rozny dla gości ale piłkę chwyta pewnie Młodziński
70 min. rzut rożny dla Sokoła i piłkę pewnie chwyta nasz bramkarz
73 min. z rzutu wolnego uderza Kozubek ale broni bramkarz gości
76 min. rzut rożny dla Broni i nic z tego
82 min. rzut rożny dla nas i obok bramki uderza Ciupiński
83 min. zmiana w naszym zespole za Rdzanka wchodzi Ziętek
87 min. zmiana w naszym zespole za Jamróza wchodzi Dziubiński
90 min. sędzia doliczył 3 minuty
90 min + 2 rzut rożny dla gości i … nic z tego
KONIEC MECZU !!! BROŃ wygrała 1:0 i mamy już 9 punktów