Unikatowe fotki sprzed lat

Przed nami jeszcze sporo czasu, zanim cieszyć się będziemy zwycięstwami Broni. Pogrzebaliśmy ostatnio w naszym arcxhiwum i postanowiliśmy wrzucić kilkadziesiąt zdjęć z lat 2002 - 2007. Jeśli podoba wam się fotogaleria, to piszcie na naszym profilu Facecbookowym, wówczas będziemy częściej robić takie niespodzianki.

Fotki oglądaj TUTAJ
Komentuj na Facebooku TUTAJ
Czytaj dalej

Młodszym kibicom wyjaśniamy, że na zdjęciach można zobaczyć klubowe spotkania sprzed kilku lat. Na nich między innymi Władysław Kramczyk, nieżyjący już prezes ROZPN. Zdjęcie nr 6 zapożyczone od redakcji Echa Dnia. Trener Zdzisław Miłkowski i jego drużyna walczyła w Legionowie w barażach o awans. Na zdj. nr 13 jest drużyna oldbojów (między innymi Rafał Siadaczka). Natomiast na zdj 19 jest legedarny już trener Broni, Ryszard Ochodek.
Są także zdjęcia z 80-lecia klubu, gdzie występował długoletni prezes Jerzy Graliński. Jest też dwa zdjęcia z pamiętnych meczów barażowych w Płocku, gdzie Broń wywalczyła awans do III ligi.  Na przedostatnim zdjęciu kadra Broni z Gwinejczykiem Agbeluye Camarą,

PODOBNE WPISY