W sobote pierwszy w tym roku mecz na N9

BROŃ RADOM - WŁÓKNIARZ KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

SOBOTA, 28 MARCA
GODZINA 15.


Zapraszamy wszystkich na pierwszy tegoroczny mecz Broni Radom przed własną publicznością.

Prawie pięć miesięcy przyszło nam czekać na pierwszy ligowy pojedynek Broni przed własną publicznością. W sobotę przed naszym zespołem kolejne zadanie – pokonać Włókniarza Konstantynów. Łódzki. Patrząc na tabelę można odnieść wrażenie, że zadanie nie powinno należeć do najtrudniejszych. Pozory jednak mylą, bo Włókniarz to nie ten sam zespół, który w sierpniu przegrał z Bronią 0:5. W październiku do Włókniarza przyszedł trener Witold Obarek, któremu udało się namówić do gry w tym zespole kilku wartościowych graczy. Zespół wzmocnili między innymi Piotr Golański, Dawid Hoderko, Konrad Trzęsiara i Dariusz Słowiński (wszyscy Sokół), Piotr Bajdziak (Czarni Żagań) oraz Marcin Zimoń (MKS Kutno). Szczególnie wartościowi gracze to Hoderko i Bajdziak. Ten pierwszy to bardzo wysoki pomocnik, świetnie grający głową. Jednak nie tylko na niego trzeba bacznie uważać.

W zespole Broni wszyscy zawodnicy są zdrowi i nikt nie pauzuje za kartki. Padający śnieg nieco popsuł polany treningowe, ale z podobny problemami w tym tygodniu borykało się większość piłkarskich zespołów.

Warto przyjść na mecz, gdyż kibice znowu, tak jak w Grójcu zapowiadają głośny, nieustający doping dla zespołu. Piłkarze nie ukrywają, że gorącdy doping bardzo im pomógł w pierwszym meczu z Mazowszem i chcieliby, aby na włąsnym obiekcie było jeszcze lepiej i jeszcze głośniej. Wówczas zwycięstwo smakuje wybornie.

Przed meczem i w trakcie będą też puszki do których można wrzucać symboliczne datki. Z zebranych pieniędzy fani Broni przygotują wspaniałe oprawy.


W rundzie jesiennej


Włókniarz Konstantynów Łódzki – Broń Radom 0:5 (0:3).
0:1 Drachal 15, 0:2 Banaszkiewicz 19, 0:3 Drachal 33, 0:4 Grymuła 80, 0:5 Chudziński 88.

Broń: Kędzierski – Ziętek, Lewandowski, W. Kupiec, Kociński – Grymuła, Banaszkiewicz (80 Cieślik), Cichawa, Chudziński – Rogala (75 P. Kocon), Andrzej Drachal (46 Skorupa).