W sobotę przed południem z Unią!

BROŃ RADOM - UNIA SKIERNIEWICE
Sobota godz. 11
Stadion ul. Narutowicza 9

W sobote o dość nietypowej porze nasza Broń rozegra kolejny mecz o trzecioligowe punkty! Przybywajcie! Jesteście drużynie potrzebni! Do utrzymania jeszcze jeden kolejny krok.
Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że ten mecz będzie o pietruszkę. Można było przypuszczać, że zarówno Broń jak i Unia dużo wcześniej zapewnią sobie utrzymanie w lidze, a tymczasem obie ekipy nie są jeszcze tego pewne. Broń po serii pięciu meczów bez wygranej przełamała się wreszcie na wyjeździe w Szczuczynie. Z kolei Unia straciła wiosną sporo punktów, a ostatnio doznała trzech kolejek z rzędu. W tabeli ma 1 punkt więcej od Broni i ewentualna wygrana pozwoli naszej drużynie wskoczyć nieco wyżej. Ma to dobre strony, bo na pewno zobaczymy mecz o stawkę, w którym nudno na pwno nie będzie.

 SZERSZA ZAPOWIEDŹ MECZU W ROZWINIĘCIU

Unia w 11 wiosennych pojedynkach zdobyła siedem punktów, z czego tylko jeden na wyjeździe. Jeśli wierzyć statystykom, skierniewiczanie do Radomia przyjadą bez pauzującego za kartki obrońcy, Bartosza Broniarka.
W naszym zespole sytuacja kadrowa jest dużo lepsza niż jeszcze trzy tygodnie temu. Po pauzie za kartki wraca już Igor Kośmicki. Po urazach coraz lepiej prezentują się Matheus Dias i Carlos Ramirez, który wszedl na boisko w Szczuczynie i dał drużynie wygraną. Pauzować będzie za nadmiar kartek Bartosz Olszewski.
Z Unią Skierniewice mecze zawsze bywają trudne, emmocjonujące i bywało bardzo różnie. Jesienią nasz zespół przegrał w Skierniewicach 1:0, choć na boisku prezentował się wówczas bardzo dobrze i miał swoje okazje. Liczymy w sobotę skuteczny rewanż.

RUSZYŁA SPRZEDAŻ INTERNETOWA BILETÓW. ===> Wejdź na sklep.mosirradom.pl/kasa/stadion/

Od godz. 10.45 prowadzić będziemy tekstową relację na żywo

PODOBNE WPISY